Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

MSZA ┼ÜWI─śTA WSP├ôLNA ZA ZMAR┼üYCH 3 sierpnia 2018 r - godz. 18.00

+Izabelę i Kazimierza Tarta, +Longina Nawrockiego, +Janusza Stypułkowskiego,

+ks. Pra┼éata Kazimierza Tartanusa – int. Parafian z Nieszawy, +Józefa Kulp─Ö - int. chrze┼Ťniaczki Anny Zachacz z Rodz., +Miros┼éaw─Ö Kmie─ç - int. Rady Rodziców Szko┼éy Podstawowej w Nieszawie, +Leokadi─Ö Szulgit - int. Barbary i Grzegorza Sygit z dzie─çmi, +Piotra Go┼é─Öbiowskiego - int. cioci Bo┼╝eny z Rodz., +Kazimierza Stefa┼äskiego - int. s─ůsiadów Santysiaków ze Szpitalki, +Waldemara Tomaszewskiego - int. kuzynek Anny i Stanis┼éawy z Rodz., +Piotra Skupi┼äskiego - int. Grzegorza i Miros┼éawy Dorsz z córk─ů, +Danut─Ö Pyzdrowsk─ů - int. bratowej Feliksy Pyzdrowskiej z Dzie─çmi i ich Rodz., +Wand─Ö Ma┼ékowsk─ů - int. Jadwigi Olejniczak z Rodz., +Barbar─Ö Bewicz – int. szwagra He┼äka z Rodz., +Mari─Ö Szel─ů┼╝ek – int. Rodz. Zbroniec, +Jadwig─Ö Balcerowsk─ů – int. bratowej Barbary., +Danut─Ö Wi┼Ťniewsk─ů – int. s─ůsiadek Bo┼╝eny i Leokadii, +Marka ┼üuczy┼äskiego – int. Pracowników Sanatorium MSWiA „ORION” w Ciechocinku, +Tomasza Markowskiego – int. kuzynki Ilony z Andrzejem, +Henryka ┼Üwi─ůtkowskiego – int. Rodz. Kaszubskich z Plebanki, +Teres─Ö Pyszy┼äsk─ů – int. Sasiadów z bloku ul. Ko┼Ťciuszki 1, +Grzegorza Jaskrowskiego – int. ks. Andrzeja Jaskrowskiego, +Stanis┼éawa Lipigórskiego – int. wnuczki Magdaleny z Kub─ů, +Iren─Ö Molenda – int. ┼Ť─ůsiadki Barbary Szajdy z Rodz., +Danut─Ö Ochoci┼äsk─ů - int. Stanis┼éawa i Jadwigi Rewers z Rodz., +Jana Pielk─Ö - int. Agnieszki Arkadiusza i Marysi Ochoci┼äskich, +Halin─Ö Marciniak - int. Rodz. Graczyków z Wólnego Karpi┼äskich i Witów, +s. Witali─Ö Pawelec – int. Parafian z Wólnego, +Tadeusza Marczuka – int. brata Micha┼éa i siostry Wandy z M─Ö┼╝em, +Janusza Purcelewskiego – int. S─ůsiadów z ul. 3 Maja 18 i 23 oraz z „Ossendówki”, +Stanis┼éaw─Ö Komorowsk─ů – int. syna Miros┼éawa z Rodz., +Ew─Ö Strzelewicz – int. S─ůsiadów z ul. 3 Maja i „Ossendówki”, +Bogdana Ko┼║mi┼äskiego – int. Rodziny, +Ann─Ö Lewandowsk─ů – int. M─Ö┼╝a, +Stanis┼éaw─Ö Ka┼║mierkiewicz – int. syna Romana z Rodz., +Zenona Kaczmarka – int. Rodz.

Powr├│t

´╗┐