Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

MSZA ┼ÜWI─śTA WSP├ôLNA ZA ZMAR┼üYCH 6 lipca 2018 r - godz.. 18.00

+Izabelę i Kazimierza Tarta, +Longina Nawrockiego, +Janusza Stypułkowskiego,

+ks. Pra┼éata Kazimierza Tartanusa – int. Parafian z Nieszawy, +Micha┼éa Dyko - int. Bogumi┼éy Tomaszewskiej z Rodz., +Józefa Kulp─Ö - int. Renaty Kokowicz z Rodz., +Leokadi─Ö Szulgit - int. wnuczki Doroty z Rodz., +Piotra Go┼é─Öbiowskiego - int. Wandy i Wies┼éawa Wi┼Ťniewskich, +Kazimierza Stefa┼äskiego - int. s─ůsiadów Kwiatkowskich, +Waldemara Tomaszewskiego - int. kolegi S┼éawka D─ůbrowskiego, +Piotra Skupi┼äskiego - int. Wandy i Wac┼éawa Dorsz z Pikutkowa, +Danut─Ö Pyzdrowsk─ů - int. Krystyny Lis z Synem, +Wac┼éawa Budnego – int. Ewy Marciniak z Rodz., +Barbar─Ö Bewicz – int. Marii i Stanis┼éawa Bewiczów i Rodz. Szymczaków, +Mari─Ö Szel─ů┼╝ek – int. Te┼Ťciowej z M─Ö┼╝em, +Jadwig─Ö Balcerowsk─ů – int. chrze┼Ťniaka Jacka z Rodz., +Danut─Ö Wi┼Ťniewsk─ů – int. Anny i Stanis┼éawa Góralskich, +Marka ┼üuczy┼äskiego – int. s─ůsiadów z bloku Drzewna 1b, +Tomasza Markowskiego – int. Chrzestnej z Rodz., +Henryka ┼Üwi─ůtkowskiego – int. Ireny i Stanis┼éawa Wódkowskich z Rodz., +Teres─Ö Pyszy┼äsk─ů – int. brata Zdzis┼éawa z ┼╗on─ů, +Grzegorza Jaskrowskiego – int. Rodz. Kuczy┼äskich z Dzie─çmi, +Jadwig─Ö Klimczyk – int. bratanka Romana z ┼╗on─ů, +Stanis┼éawa Lipigórskiego – int. wnuka Mateusza z Rodz., +Iren─Ö Molenda – int. wnuka Adriana, +Franciszk─Ö Pola┼äsk─ů – int. Rodz. Michalskich i Misterów, +Danut─Ö Ochoci┼äsk─ů - int. szwagierki Irminy, +Jana Pielk─Ö - int. Alicji Koz┼éowskiej z Józefem, +Halin─Ö Marciniak - int. Stanis┼éawa i Jana Jaskrowskich z Rodz., +s. Witali─Ö Pawelec – int. Parafian ze Szpitalki, +Tadeusza Marczuka – int. siostry Krystyny z Rodz., +Janusza Purcelewskiego – int. brata Mariana z Rodz., +Stanis┼éaw─Ö Komorowsk─ů – int. syna Czarka z Rodz. i Kasi z M─Ö┼╝em, +Ew─Ö Strzelewicz – int. M─Ö┼╝a i Dzieci.

Powr├│t

´╗┐