Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

JAK PRZE┼╗Y─ć ┼╗A┼üOB─ś?

Za zgod─ů ks. bp. Krzysztofa W─Ötkowskiego w tym roku liturgicznym w diecezji w┼éoc┼éawskiej b─Öd─ů prowadzone dni skupienia oraz rekolekcje dla osób prze┼╝ywaj─ůcych ┼╝a┼éob─Ö po stracie bliskiej osoby, które poprowadzi ks. Tomasz Fischer wraz z p. Jadwig─ů Hoffman-Bednarsk─ů (psycholog).

W programie dnia skupienia nie zabraknie: modlitwy za zmar┼éych, okazji do spowiedzi, adoracji Naj┼Ťwi─Ötszego Sakramentu, Eucharystii, konferencji, spotkania z psychologiem, wspólnej agapy. Podczas dni skupienia i rekolekcji mo┼╝na b─Ödzie naby─ç fachow─ů literatur─Ö psychologiczn─ů dotycz─ůc─ů prze┼╝ywania po chrze┼Ťcija┼äsku ┼╝a┼éoby.

Dni skupienia odb─Öd─ů si─Ö w nast─Öpuj─ůcych terminach:

12 marca 2022 rok: Sanktuarium Matki Bo┼╝ej Ksi─Ö┼╝nej Sieradzkiej w Char┼éupi Ma┼éej – rejon sieradzki;
30 kwietnia 2022 rok: Parafia ┼Ťw. Marcina Biskupa w Kazimierzu Biskupim – rejon koni┼äski;
14 maja 2022 rok: Sanktuarium Matki Bo┼╝ej Ksi─Ö┼╝nej Kujawskiej w Ostrow─ůsie – rejon w┼éoc┼éawski;

Program:

9.00 - przyjazd i zawi─ůzanie wspólnoty w Ko┼Ťciele;
9.15 - Hymn do Ducha ┼Üwi─Ötego, konferencja: „┼Ümier─ç, strata, rozstanie”;
10.00 - Adoracja Naj┼Ťwi─Ötszego Sakramentu, spowied┼║;
11.00 – 11.45 czas wolny;
12.00 - Eucharystia, konferencja: „Wobec ┼Ťmierci i cierpienia”;
13.30 - Modlitwa ró┼╝a┼äcowa wraz z wypominkami;
14.15 - Spotkanie z psychologiem, konferencja: „Etapy czasu ┼╝a┼éoby”;
15.00 - Litania do Maryi, Matki osieroconych i dzieci utraconych ze ┼Ťwiat┼éami pami─Öci;
16.00-17.00 - indywidualne rozmowy z kapłanem i z psychologiem.

Podczas dni skupienia i rekolekcji mo┼╝na naby─ç literatur─Ö o tematyce dobrego chrze┼Ťcija┼äskiego prze┼╝ycia ┼╝a┼éoby, modlitewniki, p┼éyty CD.

Rekolekcje w Niepokalanowie: 29-31 lipca 2022 (zgłoszenia na rekolekcje do 15 czerwca tel. 784336873; xfischer@wp.pl.

Powr├│t

´╗┐