Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

M├│dlmy si─Ö o zdrowie dla Biskupa Ordynariusza

Włocławek, 23 października 2020 r.

L.dz. 1073/2020

Apel o modlitw─Ö
o powrót do zdrowia Ksi─Ödza Biskupa Wies┼éaw Meringa

Bracia Kapłani!
Czcigodne Siostry Zakonne!
Drodzy Diecezjanie!

Zwracam si─Ö z pro┼Ťb─ů do wszystkich Diecezjan, o modlitw─Ö w intencji o powrót do zdrowia Ksi─Ödza Biskupa Wies┼éawa Meringa. 19 pa┼║dziernika wieczorem u Ksi─Ödza Biskupa stwierdzono obecno┼Ť─ç koronawirusa. Ksi─ůdz Biskup pozostaje w izolacji domowej, jest os┼éabiony, ale jego stan stopniowo si─Ö poprawia.

Ufamy, że nasza modlitwa przyczyni się do szybkiego powrotu Pasterza Diecezji do pełni sił.
Ksi─ůdz Biskup Wies┼éaw Mering wyra┼╝a wdzi─Öczno┼Ť─ç za wszelkie znaki ┼╝yczliwo┼Ťci wzgl─Ödem swojej osoby i równie┼╝ ze swej strony zapewnia o modlitewnej pami─Öci o diecezji. Zach─Öca jednocze┼Ťnie do ufnej modlitwy w intencji ustania epidemii, za chorych i personel medyczny oraz w intencji zmar┼éych.

+Stanisław Gębicki
    Biskup Senior
 Wikariusz Generalny

__________
Apel nale┼╝y odczyta─ç w ramach og┼éosze┼ä duszpasterskich podczas wszystkich Mszy ┼Ťw. w niedziel─Ö 25 pa┼║dziernika 2020 r.

ks. Artur Niemira, kanclerz Kurii

Powr├│t