Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

MSZA ┼ÜWI─śTA WSP├ôLNA ZA ZMAR┼üYCH 4 wrze┼Ťnia 2020r - godz.. 18.00

+Izabel─Ö i Kazimierza Tarta, +Janusza Stypu┼ékowskiego, +Jadwig─Ö Balcerowsk─ů - int. S─ůsiadki z Rodz., +Stanis┼éawa Lipigórskich - int. Katarzyny i Ariela z Dzie─çmi,

+Mariana Zr─ůbkowskiego – int. Rodz. Koz┼éowskich i Kulpa, +Stanis┼éaw─Ö Ka┼║mierczak - int. Zespo┼éu Teatralnego „ZBRAT”, +Stefana Kulcenty - int. Reginy Wiland z Cie┼Ťlina, +Mariana Kamedulskiego - int. Tadeusza i Danuty Wi┼Ťniewskich z Rodz., +Anzelmana Nowakowskiego – int. Anny Wojciecha i Marcina Turalskich, +Henryk─Ö Weso┼éowsk─ů – int. Rodz. Szczepa┼äskich, +Urszul─Ö Szel─ů┼╝ek-Kwiatkowsk─ů – int. S─ůsiadów Lewandowskich, +Eugeniusza Kami┼äskiego – int. szwagierki Wandy, +Andrzeja Tecmera – int. Kasi z Rafa┼éem, +Ann─Ö Noakowsk─ů – int. El┼╝biety Romana i Piotra Chmielewskich, +Lucyn─Ö Jaskrowsk─ů – int. wnuczki Sylwii z synem Piotrem i Mateuszem, +Romualda Turalskiego – int. Stanis┼éawa Chmielewskiego z Rodz., +Jana Pyszy┼äskiego – int. Marii i Krzysztofa Cierpisz z Rodz., +Zofi─Ö Olkowsk─ů – int. Beaty Podlewskiej z Rodz., +Mariana Wojciechowskiego – int. Janusza Molendy, +Marka Lewandowskiego – int. Ko┼éa Gospody┼ä Wiejskich z Brudnowa, +Krystyn─Ö Brzeczkowsk─ů – int. Rodz. Patynów, +Stefana Winiarka – int. wnuczki Karoliny z Rodz., +Mari─Ö Lewandowsk─ů – int. Beaty i Zbigniewa Bewicz, +Mariann─Ö D─ůbrowsk─ů – int. S─ůsiadów z ul. Zimnej i Sienkiewicza, +Maksymiliana Kurdubskiego – int. Heleny Izydorczyk z Rodz. z D─ůbrówki, +Pelagi─Ö Szmajda – int. siostry Sylwii i Emilii z Rodz., +Ryszarda Czerwi┼äskiego - int. Rodz. Wiwatowskich i Jab┼éo┼äskich, +Zdzis┼éawa Leszczy┼äskiego – int. Grzegorza z Rodz., +Henryka Cierpisza – int. Rodz. ┼üykowskich, +siostr─Ö Awentyn─Ö Bartkowiak - int. Parafian z Wólnego, +Jadwig─Ö Kaszubsk─ů - int. Joli i Romana Pyszy┼äskich, +Mariann─Ö Kotowsk─ů - int. S─ůsiadów Roteckich, +Magdalen─Ö Kalinowsk─ů - int. Justyny Zborniec z Mam─ů, +Mari─Ö Wyrzykowsk─ů – int. Mieszka┼äców Osiedla przy ul. ┼╗abieniec 15 i 17, +Andrzeja Purcelewskiego – int. chrze┼Ťniaka Adriana, +W┼éodzimierza Ko┼║lickiego – int. Klubu Seniora w Nieszawie, +Jol─Ö Ko┼║mi┼äsk─ů – int. syna Paw┼éa z Rodz., +Jacka Olkowskiego – int. ┼╝ony Agaty, +Ew─Ö Ka┼║mierczak – int. Iwony i Wies┼éawa W┼éa┼Ťcicieli Sklepu Spo┼╝ywczego w Waga┼äcu.

Powr├│t

´╗┐