Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

MSZA ┼ÜWI─śTA WSP├ôLNA ZA ZMAR┼üYCH 7 sierpnia 2020r - godz.. 18.00

+Izabel─Ö i Kazimierza Tarta, +Jadwig─Ö Balcerowsk─ů - int. Henryki i Romualda Terpi┼éowskich z Rodz.

+Stanis┼éawa Lipigórskich - int. Ilony i Stanis┼éawa Skubik, +Mariana Zr─ůbkowskiego – int. S─ůsiadów Kwiatkowskich, +Stanis┼éaw─Ö Ka┼║mierczak - int. Rodz. Majewskich z Plebanki, +Stefana Kulcenty - int. S─ůsiadów ┼üopatowkich, +Mariana Kamedulskiego - int. Lekarzy i Piel─Ögniarek Sanatorium „Gra┼╝yna” w Ciechocinku, +Zdzis┼éawa Szel─ů┼╝ka – int. szwagra Zbyszka z Rodz., +Jolant─Ö Winiarek – int. Ko┼éa ┼╗ywego Ró┼╝a┼äca, +Anzelmana Nowakowskiego – int. Rodz. Jaworskich Buchalskich i Zielonka, +Henryk─Ö Weso┼éowsk─ů – int. wnuka Wojciecha z Rodz., +Urszul─Ö Szel─ů┼╝ek-Kwiatkowsk─ů – int. Jana i Anny Wi┼Ťniewskich z Rodz., +Eugeniusza Kami┼äskiego – int. wnuka ┼üukasza z Rodz., +Andrzeja Tecmera – int. chrze┼Ťniaczki Patrycji, +Ann─Ö Noakowsk─ů – int. Mieszka┼äców bloku Drzewna 1B, +Lucyn─Ö Jaskrowsk─ů – int. wnuczki Izabeli z Rodz., +Romualda Turalskiego – int. chrze┼Ťniaka Bartosza Paczkowskiego z Rodz., +Jana Pyszy┼äskiego – int. szwagierki Aldony z M─Ö┼╝em, +Zofi─Ö Olkowsk─ů – int. Izabeli Chmielewskiej, +Mariana Wojciechowskiego – int. Grzegorza D─ůbrowskiego, +Marka Lewandowskiego – int. Rodz. So┼éoczy┼äskich i Teresy Herba, +Krystyn─Ö Brzeczkowsk─ů – int. Anny Jastrz─Öbskiej z Rodz., +Stefana Winiarka – int. wnuka ┼üukasza z Rodz., +Mari─Ö Lewandowsk─ů – int. Rodz. Kokowiczów, +Mariann─Ö D─ůbrowsk─ů – int. Natalki i Patryka z Dzie─çmi, +Maksymiliana Kurdubskiego – int. Kazimierza i Karola Szudzików z Rodz., +Pelagi─Ö Szmajda – int. syna Janka z Rodz., +Ryszarda Czerwi┼äskiego - int. szwagra Jerzego z Dzie─çmi i z Rodz., +Zdzis┼éawa Leszczy┼äskiego – int. chrze┼Ťniaczki Urszuli z Rodz., +Henryka Cierpisza – int. córki Agnieszki z Rodz., +siostr─Ö Awentyn─Ö Bartkowiak - int. Parafian z Wólnego, +Jadwig─Ö Kaszubsk─ů - int. syna Zbigniewa z Rodz., +Mariann─Ö Kotowsk─ů - int. Ko┼éa Gospody┼ä Wiejskich, +Magdalen─Ö Kalinowsk─ů - int. brata Tomasza z Rodz., +Mari─Ö Wyrzykowsk─ů – int. Rodz. Wyrzykowskich, +Andrzeja Purcelewskiego – int. brata Mariana z Rodz., +Helen─Ö Kwiatkowsk─ů – int. siostry Bo┼╝eny z Rodz., +W┼éodzimierza Ko┼║lickiego – int. Uczestników Klubu Seniora w Nieszawie, +Jol─Ö Ko┼║mi┼äsk─ů – int. córki Agnieszki z Rodz.

Powr├│t

´╗┐