Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

MSZA ┼ÜWI─śTA WSP├ôLNA ZA ZMAR┼üYCH 7 wrze┼Ťnia 2018 r - godz.. 18.00

+Izabelę i Kazimierza Tarta, +Longina Nawrockiego, +Janusza Stypułkowskiego,

+Izabel─Ö i Kazimierza Tarta, +Longina Nawrockiego, +Janusza Stypu┼ékowskiego, +ks. Pra┼éata Kazimierza Tartanusa – int. Krzysztofa Adamskiego, +Józefa Kulp─Ö - int. Wies┼éawa Szudzika z Rodz., +Miros┼éaw─Ö Kmie─ç - int. kuzynki Sylwii z Rodz., +Leokadi─Ö Szulgit - int. siostry Jadwigi z Rodz., +Piotra Go┼é─Öbiowskiego - int. Jadzi i Tolka z Kub─ů i Weronik─ů., +Kazimierza Stefa┼äskiego - int. Marzeny i Stanis┼éawa Santysiaków, +Waldemara Tomaszewskiego - int. siostry Marzeny z M─Ö┼╝em, +Piotra Skupi┼äskiego - int. Aleksandra i Ma┼égorzaty Szafra┼äskich z córkami, +Danut─Ö Pyzdrowsk─ů - int. chrze┼Ťniaka Mirka z Rodz., +Wand─Ö Ma┼ékowsk─ů - int. Jadzi Szczepa┼äskiej z Rodz., +Barbar─Ö Bewicz – int. Beaty i Jana Podlewskich z synami, +Mari─Ö Szel─ů┼╝ek – int. brata Zbyszka z Rodz., +Jadwig─Ö Balcerowsk─ů – int. Renaty i Adama Wiatrowskich z Rodz., +Danut─Ö Wi┼Ťniewsk─ů – int. W┼éadys┼éawy Góralskiej z Rodz., +Tomasza Markowskiego – int. wujka Wies┼éawa z Rodz., +Henryka ┼Üwi─ůtkowskiego – int. siostry Haliny z Rodz., +Teres─Ö Pyszy┼äsk─ů – int. Rodz. Kokowiczów, +Stanis┼éawa Lipigórskiego – int. Rodz. Kamedulskich, +Iren─Ö Molenda – int. Wandy Bro┼╝ek Rodz. Pyszy┼äskich i Pawlaków, +Danut─Ö Ochoci┼äsk─ů - int. Uczennic z Rocznika 1973 - 76, +Jana Pielk─Ö - int. Macieja Koz┼éowskiego z Rodz., +Halin─Ö Marciniak - int. Rodz. Skowro┼äskich, +Tadeusza Marczuka – int. Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Zespo┼éu Szkó┼é w Brudnowie, +Stanis┼éaw─Ö Komorowsk─ů – int. syna Romana z Rodz., +Ew─Ö Strzelewicz – int. S─ůsiadów z ul. 3 Maja 18, +Bogdana Ko┼║mi┼äskiego – int. Rodziny, +Ann─Ö Lewandowsk─ů – int. syna Tomasza z Rodz., +Stanis┼éaw─Ö Ka┼║mierkiewicz – int. brata Andrzeja z Rodz., +Mariana Zr─ůbkowskiego – int. Wlademara Zr─ůbkowskiego z Rodz., +Barbar─Ö Wysock─ů - int. M─Ö┼╝a, +Bogdana Komorowskiego - int. ┼╗ony, +Jerzego ┼╗uchowskiego – int. ┼╗ony, +Mari─Ö Centkowsk─ů - int. Syna z Rodz., +Tomasza Kurczewskiego - int. Rodz. Gruzel.

Powr├│t

´╗┐