Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

MSZA ┼ÜWI─śTA WSP├ôLNA ZA ZMAR┼üYCH 1 KWIETNIA 2022r - GODZ. 18.00

+Izabel─Ö i Kazimierza Tarta, +siostr─Ö Awentyn─Ö Bartkowiak,

+Janusza Stypu┼ékowskiego, +Stanis┼éaw─Ö Ka┼║mierczak - int. brata W┼éadys┼éawa z Rodz., +Eugeniusza Kami┼äskiego – int. chrze┼Ťniaczki Maryli z Rodz., +Ann─Ö Noakowsk─ů – int. Jadwigi i Stanis┼éawa Rewersów z Rodz., +Stefana Winiarka - int. Jana i Aliny Latopolskich z Rodz., +Pelagi─Ö Szmajda – int. Mieszka┼äców Szpitalki, +Henryka Cierpisza – int. Kazimierza Osi┼äskiego z Rodz., +Stanis┼éawa Jastrz─Öbskiego - int. Rodz. Patynów, +Janusza Chmielewskiego - int. Wiesi i Jana Kulków, +Mateusza Kulp─Ö - int. Rodz. Urba┼äskich z Siutkowa, +Marzen─Ö Zió┼ékowsk─ů - int. Rodz. Borkowskich z Bertowa, +Waldemara Zió┼ékowskiego - int. Ireny z Rodz., +Mieczys┼éawa ┼üykowskiego - int. S─ůsiadów z ul. Drzewnej 1b, +Zofi─Ö Koz┼éowsk─ů - int. szwagra Piotra, +Bogdana Niedzia┼ékowskiego - int. Rodz. Szczepa┼äskich, +Józefa Wichra - int. Rodz. Zbroniec, +Jerzego Szczepa┼äskiego - int. Jadwigi i Mariana Paczkowskich z Rodz., +Kazimier─Ö D─ůbrowsk─ů - int. Rodz. Lewandowskich z Brudnowa, +Stanis┼éawa Cierpisza - int. Mieszka┼äców wsi Wójtówka, +Mari─Ö Strychalsk─ů-Kulesz─Ö - int. Kole┼╝anek z klasy mturalnej: Jadwigi Gruzel i Barbary Marcinkowskiej, +Krystyn─Ö Pietrzakowsk─ů - int. Rodz. Olejniczaków, +S┼éawomira Ma─çkiewicza - int. Pracowników Szko┼éy Podstawowej w Nieszawie, +Mariann─Ö Szczepa┼äsk─ů - int. Miros┼éawy Turalskiej, +Teres─Ö Maksim - int. Cz┼éonków Nieszawskiego Towarzystwa Kulturalnego, +Krystyn─Ö Wochna - int. Anety z Rodz., +Rados┼éawa Ruteckigo - int. Roberta z Rodz., +Grzegorza Wyrzykowskiego - int. Rodz. Wyrzykowskich, +Genowef─Ö Szcz─Ösn─ů - int. Szwagra Jerzego z ┼╗on─ů, +Ew─Ö Kochanowsk─ů - int. Mamy, +Bogumi┼é─Ö Tomaszewsk─ů - int. Mieszka┼äców Szpitalki, +Jan ┼Üwidra - int. córki Patrycji z Dawidem i dzie─çmi, +Kazimierza Osi┼äskiego - int. Lucyny i Anety, +Zygmunta Latopolskiego - int. Rodz. Zakrzewskich Parzybut Graczyk i ┼╗ebrowskiej ze Staszkiem, +Romana Góralskiego - int. siostry Maryli z Rodz., +Jana Ma┼ékowskiego - int. Beaty Podlewskiej z Rodz., +Mariana Paczkowskiego - int. Miros┼éawy Turalskiej, +Jadwig─Ö Strzelewicz – int. syna Romana z ┼╗on─ů, +Wojciecha Chyb – int. chrzestnej Agnieszki z Radkiem, +Zbigniewa Patyn─Ö – int. Rodz.Wojciechowskich, +El┼╝biet─Ö Marczuk – int. syna Grzegorza z Emili─ů i Wnukami, +Jana Smoli┼äskiego – int. chrze┼Ťniaczki Magdaleny Góralskiej z Rodzicami, +Romana S┼éomczewskiego – int. ┼╝ony Beaty, +Kazimierza Szurguckiego – int. ┼╗ony, +Ann─Ö W┼éodarsk─ů – int. córki Agaty z Rodz., +Józefa Modrzejewskiego – int. Rodziny, +Waldemara Tomaszewskiego – int. ┼╗ony i Synów z Rodz-i, +Zmar┼éych w czy┼Ť─çcu cierpi─ůcyh – int. El┼╝biety.

Powr├│t

´╗┐