Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

MSZA ┼ÜWI─śTA WSP├ôLNA ZA ZMAR┼üYCH 3 CZERWCA 2022r - GODZ. 18.00

+Izabelę i Kazimierza Tarta, +siostrę Awentynę Bartkowiak, +Janusza Stypułkowskiego

+Stanis┼éaw─Ö Ka┼║mierczak - int. Haliny i Jana Wiwatowskich z Rodz., +Eugeniusza Kami┼äskiego – int. Rodz. Ka┼║mierczaków ze Szpitalki, +Pelagi─Ö Szmajda – int. Rodz. Osi┼äskich, +Stanis┼éawa Jastrz─Öbskiego - int. Ma┼égorzaty i Romana Gajewskich z Dzie─çmi, +Janusza Chmielewskiego - int. Klubu Sportowego „Jagiellonka”, +Mateusza Kulp─Ö - int. S─ůsiadów Grzanków i Rodz. Ka┼║mierczaków, +Marzen─Ö Zió┼ékowsk─ů - int. Oli Osi┼äskiej z Rodzicami, +Waldemara Zió┼ékowskiego - int. s─ůsiada Adama z Rodz., +Mieczys┼éawa ┼üykowskiego - int. S─ůsiadów z ul. Drzewnej 1a, +Zofi─Ö Koz┼éowsk─ů - int. Rodz. Zaj─ůc, +Bogdana Niedzia┼ékowskiego - int. Rodz. Kamedulskich, +Józefa Wichra - int. El┼╝biety Pielka, +Jerzego Szczepa┼äskiego - int. Haliny i Jana Ruci┼äskich z Rodz., +Stanis┼éawa Cierpisza - int. Mariana Cierpisza z Rodz., +Krystyn─Ö Pietrzakowsk─ů - int. Rodz. Kaczmarków, +S┼éawomira Ma─çkiewicza - int. siostry Jadwigi z Rodz., +Mariann─Ö Szczepa┼äsk─ů - int. Joanny i Kazimierza Nowakowskich z Córkami, +Teres─Ö Maksim - int. Doroty i Ryszarda Lewandowskich z Rodz., +Krystyn─Ö Wochna - int. Zespo┼éu Liturgicznego, +Rados┼éawa Ruteckigo - int. Kole┼╝anek i Kolegów z Firmy „MASDROB”, +Grzegorza Wyrzykowskiego - int. El┼╝biety i Romana Paku┼éów i Heleny Zyglarskiej, +Genowef─Ö Szcz─Ösn─ů - int. S─ůsiadów Ro┼╝nowskich, +Ew─Ö Kochanowsk─ů - int. Mamy, +Bogumi┼é─Ö Tomaszewsk─ů - int. chrze┼Ťniaka Marka, +Jan ┼Üwidra - int. so┼étysa Adama Urba┼äczyka i Mieszka┼äców wsi Bertowo, +Kazimierza Osi┼äskiego - int. Tomasza z Monik─ů i Len─ů, +Zygmunta Latopolskiego - int. Rodz. Stefa┼äskich, +Romana Góralskiego - int. córek: Anny i Moniki, +Jana Ma┼ékowskiego - int. Danuty ┼Ümigielskiej, +Mariana Paczkowskiego - int. Iwony i Romana Renieckich z synem Krzysztofem, +Jadwig─Ö Strzelewicz – int. kuzynek: Haliny, Krystyny i El┼╝biety z Rodz-i, +Wojciecha Chyb – int. cuoci Natalki z Rodz., +Zbigniewa Patyn─Ö – int. Anny Jastrz─Öbskiej, +El┼╝biet─Ö Marczuk – int. szwagra Micha┼éa, +Jana Smoli┼äskiego – int. kuzynek: Jadzi, Ma┼égosi i Anny, +Romana S┼éomczewskiego – int. syna ┼üukasza z Agnieszk─ů, +Kazimierza Szurguckiego – int. córkin Ma┼égorzaty z M─Ö┼╝em i wnuczki Justyny z Bryanem, +Ann─Ö W┼éodarsk─ů – int. Izabeli Chmielewskiej, +Miros┼éaw─Ö Szcze┼Ťniak – int. M─Ö┼╝a i syna Jaros┼éawa, +Marka Grabowskiego – int. brata Andrzeja z ┼╗on─ů, +Czes┼éaw─Ö Wi┼Ťniewsk─ů – int. syna Grzegorza z Rodz., +Teres─Ö Jankowsk─ů – int. Przyjació┼é, +Ireneusza Szafra┼äskiego – int. Oiliwii i Marcina Latopolskich z Dzie─çmi, +Józef─Ö Lewandowsk─ů – int. wnuków: Martyny i Patryka, +Piotra Kejn─Ö – int. siostrze┼äców: Mateusza i Marcina, +Mari─Ö Smoli┼äsk─ů – int. córek:Adriany i Patrycji.

Powr├│t

´╗┐