Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

MSZA ┼ÜWI─śTA WSP├ôLNA ZA ZMAR┼üYCH 3 MARCA 2023r - GODZ. 17.00

+Papie┼╝a BENEDYKTA XVI, +ks. Grzegorza Grochowskiego, ZMAR┼üYCH Dobrodziejów naszej Parafii: +Izabel─Ö i Kazimierza Tarta, +siostr─Ö Awentyn─Ö Bartkowiak, +Janusza Stypu┼ékowskiego

oraz +Janusza Chmielewskiego - int. Moniki Sarnowskiej z Rodz., +Marzen─Ö Zió┼ékowsk─ů - int. Joli z M─Ö┼╝em, +Mieczys┼éawa ┼üykowskiego - int. Laury i Mariana Strokstejn, +Zofi─Ö Koz┼éowsk─ů - int. Marka Góralskiego  z Rodz., +Mariann─Ö Szczepa┼äsk─ů - int. Ko┼éa ┼╗ywego Ró┼╝a┼äca, +Krystyn─Ö Wochna - int. S─ůsiadów z ul. Stodólnej, +Jana ┼Üwidra - int. szwagierki Barbary z Rodz., +Kazimierza Osi┼äskiego - int. s─ůsiada Bogdana Balcerowskiego z Rodz., +Romana Góralskiego - int. siostry Krystyny z M─Ö┼╝em, +Mariana Paczkowskiego - int. Heleny Gruzel, +Wojciecha Chyb – int. chrzestnego Macieja z Rodz., +El┼╝biet─Ö Marczuk – int. Iwony i Krzysztofa Janowczyk z Dzie─çmi, +Jana Smoli┼äskiego – int. siostrzenicy Zdzis┼éawy z Wiktori─ů, +Kazimierza Szurguckiego – int. Zarz─ůdu i Pracowników Kujawskiego Banku Spó┼édzielczego w Aleksandrowie Kujawskim, +Miros┼éaw─Ö Szcze┼Ťniak – int. El┼╝biety i Romana Chmielewskich, +Marka Grabowskiego – int. Micha┼éa z Rodz., +Czes┼éaw─Ö Wi┼Ťniewsk─ů – int. Izabeli Chmielewskiej, +Mari─Ö Smoli┼äsk─ů – int. Ewy i Henryka Podlewskich, +Marka Roteckiego – int. Miros┼éawy Wonorskiej z synem Danielem, +Krystyn─Ö Go┼é─Öbiowsk─ů – int. wnuczki Justyny z Rodz., +Bruna Felusia – int. wnuczki Karoliny z Rodz., +Stefana Ciemieckiego – int. syna Marcina z Rodz., +Mariol─Ö Kokowicz – int. te┼Ťciowej Henryki, +Barbar─Ö Gilewicz – int. wnuka Krzysztofa, +Barbar─Ö D─ůbrowsk─ů – int. Tomasza Wojciechowskiego z Rodz., +Zygmunta Kowalskiego – int. wnuczki Aleksandry z Rodz., +Marka Pyzdrowskiego – int. syna ┼üukasza, +Mariusza S┼éomczewskiego – int. szwagierki Beaty z Rodz., +Ew─Ö Kochanowsk─ů - int. Rodziny, +Jerzego Pyszy┼äskiego – int. Iwony Romana i Krzysztofa Renieckich, +Sylwi─Ö Nowack─ů – int. syna Marka z Ew─ů, +Ann─Ö Brzuszkiewicz -  – int. szwagierki Iwony, +Zygmunta Pypkowskiego – int. Ireny Majchrzak z Rodz., +Joann─Ö Dobrowolsk─ů – int. te┼Ťcia Stanis┼éawa z Jadzi─ů, +El┼╝biet─Ö Skazalsk─ů /Centkowsk─ů/ – int. syna Tomasza, +ks. Andrzeja Jaskrowskiego – int. Marysi Karpik z Córkami, +Edwarda Adamskiego - int. Joli i Mariusza Lipigórskich, +Mariann─Ö ┼Üwieczkowsk─ů - int. Jana i Stanis┼éawa Jaskrowskich z Rodz., +Honorat─Ö Tomczak - int. Anny i Jana Jaskrowskich z Rodz., +Honorat─Ö i Benedykta Szel─ů┼╝ków - int. Rodziny.

Powr├│t

´╗┐