Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

MSZA ┼ÜWI─śTA WSP├ôLNA ZA ZMAR┼üYCH 5 MAJA 2023r - GODZ. 18.00

+Papie┼╝a BENEDYKTA VI, +ks. Czes┼éawa Zaremb─Ö,

+Papie┼╝a BENEDYKTA VI, +ks. Czes┼éawa Zaremb─Ö, +Izabel─Ö i Kazimierza Tarta, +siostr─Ö Awentyn─Ö Bartkowiak, +Janusza Chmielewskiego - int. Teresy i Zbigniewa Zwierzchowskich, +Marzen─Ö Zió┼ékowsk─ů - int. Magdy z Rodz., +Zofi─Ö Koz┼éowsk─ů - int. Pracowników Firmy INTRA, +Mariann─Ö Szczepa┼äsk─ů - int. Anny i Wojciecha Turalskich, +Krystyn─Ö Wochna - int. S─ůsiadów z ul. Zjazd, +Jana ┼Üwidra - int. szwagierki Ma┼égorzaty z M─Ö┼╝em i Córk─ů, +Kazimierza Osi┼äskiego - int. Grzegorza i Jolanty Szopów, +Romana Góralskiego - int. Oli z Rodz., +Mariana Paczkowskiego - int. Anny i Wojciecha Turalskich, +Wojciecha Chyb – int. El┼╝biety Chmielewskiej z Rodz., +El┼╝biet─Ö Marczuk – int. S┼éawomiry i Janusza Janowczyk z Rodz., +Jana Smoli┼äskiego – int. siostry Barbary, +Romana S┼éomczewskiego – int. Burmistrza i Pracowników Urz─Ödu Miasta Nieszawa +Kazimierza Szurguckiego – int. Joli Mariusza i Daniela Lipigórskich, +Miros┼éaw─Ö Szcze┼Ťniak – int. kuzyna Mariana z Rodz., +Marka Grabowskiego – int. chrze┼Ťniaka Bartosza z Rodz., +Czes┼éaw─Ö Wi┼Ťniewsk─ů – int. Joli i Mariusza Lipigórskich, +Mari─Ö Smoli┼äsk─ů – int. Jerzego i Aliny, +Marka Roteckiego – int. S─ůsiadów Mierzwickich, +Krystyn─Ö Go┼é─Öbiowsk─ů – int. wnuczki Karoliny z Rodz., +Bruna Felusia – int. wnuka Marcina z Edyt─ů, +Stefana Ciemieckiego – int. S─ůsiadów z ul. Sienkiewicza, +Mariol─Ö Kokowicz – int. Joanny Jolanty i Ryszarda Rembowskich, +Barbar─Ö Gilewicz – int. Izabeli Chmielewskiej, +Barbar─Ö D─ůbrowsk─ů – int. Jakuba Szczepa┼äskiego, +Zygmunta Kowalskiego – int. Rodz. Bolka i Gieni, +Marka Pyzdrowskiego – int. Jaros┼éawa Ma┼éeckiego, +Ew─Ö Kochanowsk─ů - int. Rodziny, +Jerzego Pyszy┼äskiego – int. Romana Chmielewskiego z Rodz., +Sylwi─Ö Nowack─ů – int. wnuka Patryka z Berenik─ů i Prawnukiem Filipem, +Ann─Ö Brzuszkiewicz -  – int. Marty z Dzie─çmi, +Joann─Ö Dobrowolsk─ů – int. bratowej Marzeny z Rodz., +El┼╝biet─Ö Skazalsk─ů /Centkowsk─ů/ – int. syna Paw┼éa z Rodz., +ks. Andrzeja Jaskrowskiego – int. kuzynki Gabrieli Zieli┼äskiej, +Jana Szcze┼Ťniaka - int. syna Jaros┼éawa, +Helen─Ö Wódkowsk─ů - int. córki Jadwigi z Rodz., +Barbar─Ö Bordon - int. Izabeli Chmielewskiej, +Stanis┼éaw─Ö Kopy┼éowsk─ů - int. córki Renaty i syna Krzszytofa, +Piotra Boruckiego – int. córki Marty z Rodz. i syna Paw┼éa z Rodz. +Danut─Ö Chary┼äsk─ů -  int. syna Jacka, +Wies┼éawa Renieckiego – int. ┼╗ony i Córki, +ks. Pra┼éata Tadeusza Sieros┼éawskiego – int. Parafian z Nieszawy, +Piotra Wi┼Ťniewskiego – int. córki Pauliny, +Jerzego Rembowskiego – int. brata Henryka z ┼╝on─ů Alicj─ů, +Andrzeja N─Öck─Ö – int. ┼╗ony i Syna z Rodz., +Paw┼éa Mroczkowskiego – int. ┼╝ony Haliny, +Mari─Ö Supranowsk─ů – int. córki Ma┼égorzaty, +Micha┼éa Marczuka – int. bratanicy Asi z Rodz., +Leszka ┼üadzi┼äskiego – int. Rodz. Koz┼éowskich i Kulpów.

Powr├│t

´╗┐