Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

MSZA ┼ÜWI─śTA WSP├ôLNA ZA ZMAR┼üYCH 5 KWIETNIA 2024r - GODZ. 18.00

+Izabel─Ö i Kazimierza Tarta, +siostr─Ö Awentyn─Ö Bartkowiak, +ks. Czes┼éawa Zaremb─Ö, +ks. Grzegorza Drzewieckiego +ks. Jerzego Aksamitowskiego, +Janusza Chmielewskiego - int. Rodz. Strzeleckich ze Zg┼éowi─ůczki, +Marzen─Ö Zió┼ékowsk─ů - int. kuzynki Ani Zieli┼äskiej z Rodz. +Zofi─Ö Koz┼éowsk─ů - int. Przyjació┼éki Magdy z Rodz., +Mariann─Ö Szczepa┼äsk─ů - int. wnuka Marcina z Rodz. i Rodz. Wo┼║niaków, +Krystyn─Ö Wochna - int. Rodz. Roszko, +Jana ┼Üwidra - int. s─ůsiadów Kwiatkowskich, +Romana Góralskiego - int. Zofii i Mariusza Stefa┼äskich ze Szpitalki, +Wojciecha Chyb - int. wujka Mariusza Chyb z Rodz. i cioci Asi Kruszewskiej z Rodz., +Stefana Ciemieckiego - int. wnucz─ůt Norberta Piotra B┼éa┼╝eja Julii Adama Weroniki i OLi, +Mariol─Ö Kokowicz - int. chrze┼Ťniaka Micha┼éa, +Marka Pyzdrowskiego - int. Rajmunda z Jagod─ů i Dzie─çm,i, +Ew─Ö Kochanowsk─ů - int. Rodziny, +Sylwi─Ö Nowack─ů - int. Anny Milewskiej z Rodz., +Zygmunta Pypkowskiego - int. Sylwii i Krzysztofa Felu┼Ť, +El┼╝biet─Ö Skazalsk─ů /Centkowsk─ů/ - int. Uczniów klasy IA Szko┼éy Podstawowej z Zespo┼éu Szkó┼é Katolickich im. Ks. Jana D┼éugosza we W┼éoc┼éawku wraz z Rodzicami i Wychowawc─ů, +ks. Andrzeja Jaskrowskiego - int. Patrycji i Damiana, +Helen─Ö Wódkowsk─ů - int. Henryka i El┼╝biety Malinowskich z Rodz., +Stanis┼éaw─Ö Kopy┼éowsk─ů - int. Rodz. Kulpów ze S┼éupów Du┼╝ych, +Piotra Boruckiego - int. s─ůsiadki Barbary z Zuzi─ů i Adasiem,  +Danuty Chary┼äskiej - int. S─ůsiadów z ul. Drzewna 1, +Dominik─Ö ┼üopatowsk─ů - int. Rodz. Kurdubskich i Matusiaków, +Teres─Ö ┼Ümigielsk─ů - int. Piotra i Patrycji Szcz─Ösnych z Dzie─çmi, +Wies┼éawa Centkowskiego - int. siostrze┼äca Kamila z Rodz., +Waldemara Dziub─Ö - int. Rodz. Kudli┼äskich i Lewandowskich, +Janin─Ö Kowalsk─ů - int. Agnieszki Marcina Alana i Córek,  +El┼╝biet─Ö Ko┼éowrock─ů - int.  Marty z Rodz., +El┼╝biet─Ö Madajczyk - int. M─Ö┼╝a Dzieci i Wnuków, +Ryszarda Pypkowskiego - int. chrze┼Ťniaczki Katarzyny z Rodz., +Andrzeja Gruzla - int. Rodz. Smulczyków, +Zofi─Ö Szczepa┼äsk─ů - int. Weroniki, +Janusza Ciesielskiego - int. Mieszka┼äców wsi Szpitalka, +Zofi─Ö Chary┼äsk─ů - int. chrze┼Ťniaczki Angeliki z Rodz., +Grzegorza Pulczy┼äskiego - int. Rodz. Urba┼äskich z Kaniewa, +Czes┼éaw─Ö Kwiatkowsk─ů - int. bratanka S┼éawomira z Rodz., +Wies┼éaw─Ö Tomaszewsk─ů - int. wnuczki Eweliny z bratem Andrzejem i Dawidkiem, +Halin─Ö Strzy┼╝ewsk─ů - int. córki Ani z M─Ö┼╝em, +Krystyn─Ö Klimkiewicz - int. córki Ma┼égorzaty z Rodz., +Henryk─Ö Szczó┼éko - int. Rodz. Wysockich, +Ann─Ö Paczkowsk─ů - int. wnuka Mariusza z Rodz., +Wand─Ö Góralsk─ů - int. syna Ryszarda z Rodz., +Franciszka Majewskiego - int. zi─Öcia Paw┼éa z Dzie─çmi, +Helen─Ö Gruzel - int. córki Ma┼égorzaty, +Kazimierza Wi┼Ťniewskiego – int. syna Dariusza z ┼╗on─ů, +Barbar─Ö Niedzia┼ékowsk─ů - int. syna S┼éawomira z synem Sebastianem, +Ma┼égorzat─Ö Przybysz - int. córki Marzeny z Rodz.,  +Henryk─Ö Jana Janusza Rutkowskich - int. Izabeli.

Powr├│t

´╗┐