Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

MSZA ┼ÜWI─śTA WSP├ôLNA ZA ZMAR┼üYCH 6 PA┼╣DZIERNIKA 2023r - GODZ. 17.00

+Janusza Chmielewskiego - int. Leszka Dzier┼╝ewicza, +Marzen─Ö Zió┼ékowsk─ů - int. Wandy Zió┼ékowskiej,

+Zofi─Ö Koz┼éowsk─ů - int. Ireny i Roberta Wochnów, +Mariann─Ö Szczepa┼äsk─ů - int. bratanka Wies┼éawa z Rodz., +Krystyn─Ö Wochna - int. Izabeli Sobczak, +Jana ┼Üwidra - int. Krystyny ┼Ümiesznej i Rodz. Rempalskich, +Kazimierza Osi┼äskiego - int. s─ůsiadów Iwony i Jaros┼éawa Lasota z Synem, +Romana Góralskiego - int. Kole┼╝anek i Kolegi Maryli ze sklepu DINO w Nieszawie, +Mariana Paczkowskiego - int. Zofii i Wies┼éawa Renieckich z Rodz., +Wojciecha Chyb - int. Gra┼╝yny Ko┼║mi┼äskiej z Rodz., +Kazimierza Szurguckiego - int. Rodz. Wochna, +Miros┼éaw─Ö Szcze┼Ťniak - int. Rodz. Kujawów z Wólnego, +Czes┼éaw─Ö Wi┼Ťniewsk─ů - int. Rodz. brata Szczepana, +Marka Roteckiego - int. s─ůsiadów ┼Üwidrów, +Krystyn─Ö Go┼é─Öbiowsk─ů - int. S─ůsiadów z ul. Drzewnej 1, +Stefana Ciemieckiego - int. Ewy i Henryka Podlewskich, +Mariol─Ö Kokowicz - int. bratowej Krystyny, +Barbar─Ö Gilewicz - int. Zarz─ůdu i Pracowników Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej, +Zygmunta Kowalskiego - int. Barbary Wolskiej z Rodz., +Marka Pyzdrowskiego - int. Gra┼╝yny i Andrzeja Smykowskich z Rodz., +Ew─Ö Kochanowsk─ů - int. Rodziny, +Jerzego Pyszy┼äskiego - int. Rodz. Królikowskich i Ku┼║niaków, +Sylwi─Ö Nowack─ů - int. siostry Barbary, +Ann─Ö Brzuszkiewicz - int. s─ůsiadów Pluskotów, +Zygmunta Pypkowskiego - int. S─ůsiadów z ul. Noakowskiego, +Joann─Ö Dobrowolsk─ů - int. siostry Ma┼égorzaty z Oliwierkiem i chrze┼Ťniaka Patryka z ┼╗anet─ů, +El┼╝biet─Ö Skazalsk─ů /Centkowsk─ů/ - int. Zespo┼éu MIMOZA, +ks. Andrzeja Jaskrowskiego - int. Miros┼éawy Wojciechowskiej z Rodz., +Jana Szcze┼Ťniaka - int. Beaty i Jana Podlewskich, +Helen─Ö Wódkowsk─ů - int. Rodz. Malinowskich, +Stanis┼éaw─Ö Kopy┼éowsk─ů - int. syna Janusza z ┼╗on─ů, +Piotra Boruckiego - int. Mieszka┼äców wsi Szpitalka, +Danut─Ö Chary┼äsk─ů - int. Rodz. Wyrzykowskich, +Wies┼éawa Renieckiego - int. Rodz. Szczepa┼äskich,  +Piotra Wi┼Ťniewskiego - int. Wiktorii Smykowskiej oraz Ma┼égorzaty i Miros┼éawa Zakrzewskich, +Andrzeja N─Öck─Ö - int. Kole┼╝anek i Kolegów z klasy z Liceum, +Mari─Ö Supranowsk─ů - int. S─ůsiadów z ul. Rybaki, +Dominik─Ö ┼üopatowsk─ů - int. Danuty Osi┼äskiej z Rodz., +Teres─Ö ┼Ümigielsk─ů - int. S─ůsiadów z ul. Drzewnej i ul. Krzywdów i Bie┼äków, +Henryka Rembowskiego - int. Rodz. Renieckich, +Wies┼éawa Centkowskiego - int. Jurka z Rodz., +Waldemara Dziub─Ö - int. syna D0ominika z Justyn─ů, +Janin─Ö Kowalsk─ů - int. wnuczki Magdy z Rodz., +El┼╝biet─Ö Ko┼éowrock─ů – int.  siostry Marysi z Rodz., +Krzysztofa Kowalskiego - int. Kole┼╝anek i Kolegów Zuzanny z klasy VIII, +El┼╝biet─Ö Madajczyk - int. M─Ö┼╝a, Dzieci i Wnuków, +Ryszarda Pypkowskiego - int. ┼╗ony Renaty, +Andrzeja Gruzla - int.           siostry Barbary z Rodz., +Zofi─Ö Szczepa┼äsk─ů - int. brata Eugeniusza, +Janusza Ciesielskiego – int. ┼╗ony, +Janusza W─Ögli┼äskiego - int. syna Krzysztofa z Rodz., +Wies┼éawa Szejn─Ö - int. siostry Anny z M─Ö┼╝em, +Barbar─Ö i Macieja Gontowtt - int. Izabeli, +Gabriel─Ö Jarosi┼äsk─ů – int. Izabeli, +Ryszarda Kudli┼äskiego - int. ┼╗ony, +Czes┼éaw─Ö i Józefa Kudli┼äskich - int. Rodziny, +Stefani─Ö i Micha┼éa Boguszewskich - int. Rodziny, +Krystyn─Ö i Kazimierza Latopolskich - int. wnuka Krzysztofa z Rodz., +Brunona Felusia - int. córki Beaty z Rodz., +Halin─Ö G─Öbick─ů - int. kole┼╝anek Agnieszki i Asi z Rodz-i.

Powr├│t

´╗┐