Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

MSZA ┼ÜWI─śTA WSP├ôLNA ZA ZMAR┼üYCH 7 CZERWCA 2024r - GODZ. 18.00

+Izabel─Ö i Kazimierza Tarta, +siostr─Ö Awentyn─Ö Bartkowiak,

+Janusza Chmielewskiego - int. Anny Strzeleckiej ze Zg┼éowi─ůczki, +Zofi─Ö Koz┼éowsk─ů - int. Uczniów klasy III z Wychowawc─ů i Rodzicami, +Mariann─Ö Szczepa┼äsk─ů - int. Barbary Wycichowskiej z Rodz., +Krystyn─Ö Wochna - int. Rodz. Figasów ze S┼éupów Du┼╝ych, +Jana ┼Üwidra - int. Angeliki z m─Ö┼╝em Dawidem, +Romana Góralskiego - int. Bogdana Balcerowskiego z Rodz., +Wojciecha Chyb - int. cioci Marleny i wujka Marcina z Dzie─çmi, +Stefana Ciemieckiego - int. siostry Zofii z M─Ö┼╝em, +Mariol─Ö Kokowicz - int. Ireny i Stanis┼éawa Zykubek z Raci─ů┼╝ka, +Ew─Ö Kochanowsk─ů - int. Rodziny, +Sylwi─Ö Nowack─ů - int. Heleny Gruzel, +El┼╝biet─Ö Skazalsk─ů /Centkowsk─ů/ - int. Dyrekcji i Nauczycieli Szko┼éy Podstawowej „Or┼éa Bia┼éego” w Niszczewach, +ks. Andrzeja Jaskrowskiego - int. Stanis┼éawa Jaskrowskiego z Rodz. i Wnukiem, +Helen─Ö Wódkowsk─ů - int. Ewy i Krzysztofa Tomczaków z Rodz., +Stanis┼éaw─Ö Kopy┼éowsk─ů - int. Rodz. Stanis┼éawy i Henryka Szudzików, +Piotra Boruckiego - int. kolegi Andrzeja Ka┼║mierczaka z Rodz, +Danuty Chary┼äskiej - int. kole┼╝anki Barbary, +Dominik─Ö ┼üopatowsk─ů - int. Sylwii z Synem, +Teres─Ö ┼Ümigielsk─ů - int. Gra┼╝yny i Janusza Siuber, +Waldemara Dziub─Ö - int. Rodz. G┼éowackich Miszkarków i Nakoniecznych, +Janin─Ö Kowalsk─ů - int. Ma┼égorzaty i El┼╝biety, +El┼╝biet─Ö Ko┼éowrock─ů - int.  Marysi i Gracjana, +El┼╝biet─Ö Madajczyk - int. siostry Renaty z M─Ö┼╝em, +Ryszarda Pypkowskiego - int. Andrzeja Seku┼éy z Rodz., +Andrzeja Gruzla - int. Rodz. Gruzel, +Zofi─Ö Szczepa┼äsk─ů - int. Kuby, +Janusza Ciesielskiego - int. chrze┼Ťniaka Marcina z Rodz., +Zofi─Ö Chary┼äsk─ů - int. kolegi Rewersa, +Czes┼éaw─Ö Kwiatkowsk─ů - int. bratanka Dariusza z Rodz., +Wies┼éaw─Ö Tomaszewsk─ů - int. Heni z Rodz., +Halin─Ö Strzy┼╝ewsk─ů - int. siostry Marii z Rodz., +Krystyn─Ö Klimkiewicz - int. S─ůsiadów z ul. Ciechoci┼äskiej, +Ann─Ö Paczkowsk─ů - int. synowej Jadwigi, +Wand─Ö Góralsk─ů - int. córki Jolanty z M─Ö┼╝em, +Franciszka Majewskiego - int. Teresy Majewskiej, +Helen─Ö Gruzel - int. córki Barbary, +Kazimierza Wi┼Ťniewskiego – int. brata Stanis┼éawa z Rodz., +Barbar─Ö Niedzia┼ékowsk─ů - int. syna Krzysztofa z Mart─ů, +Ma┼égorzat─Ö Przybysz - int. córki Edyty z Rodz., +Wies┼éawa Ejze - int. siostry Zofii, +Tadeusza Paku┼é─Ö - int. brata Romana z Rodz., +Ann─Ö Gajdzi┼äsk─ů - int. córki Agnieszki z Rodz., +Danut─Ö Krauze - int. Rodz. Kopy┼éowskich, +Helen─ů Jana Honorat─Ö Benedykta Szel─ů┼╝ków, Mari─Ö Centkowsk─ů - int. Izabeli, +Barbar─Ö Gilewicz - int. Pracowników Urz─Ödu Gminy Osiek n. Os─ů.

Powr├│t

´╗┐