Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

Transmisja diecezjalnej modlitwy różańcowej

Od 17 marca br. podj─Öta zosta┼éa nowa inicjatywa duszpsterska zwi─ůzana z apelem ks. abp. Stanis┼éawa G─ůdeckiego, przewodnicz─ůcego KEP i przyj─Öta w diecezji w┼éoc┼éawskiej przez ks. bp. Wies┼éawa Meringa o codzienn─ů modlitw─Ö ró┼╝a┼äcow─ů o godz. 20.30.

Przewodnicz─ůcy KEP prosi┼é, by ksi─Ö┼╝a i osoby ┼╝ycia konsekrowanego ka┼╝dego dnia o godzinie 20.30 – bez udzia┼éu wiernych – odmawiali w ko┼Ťciele ró┼╝aniec w intencji o ustanie epidemii, a tak┼╝e w intencji osób chorych oraz tych, którzy si─Ö nimi opiekuj─ů, jak równie┼╝ s┼éu┼╝b medycznych i sanitarnych, oraz o pokój serc i ┼éask─Ö nawrócenia. W tym samym czasie w swoich domach maj─ů spotka─ç si─Ö na modlitwie rodziny.

Wiele parafii podj─Ö┼éo inicjatyw─Ö udost─Öpnienia modlitwy on-line swoim wiernym. Chc─ůc poszerzy─ç t─Ö wspólnot─Ö o ca┼é─ů diecezj─Ö, codziennie o godz. 20.30 ┼é─ůczymy si─Ö z innym ko┼Ťcio┼éem diecezji, z którego transmisja danego wieczoru ma wymiar diecezjalny.

Aby zyska─ç przekierowanie na stron─Ö facebookow─ů, która prowadzi transmisj─Öm kliknij na obrazek zapowiadaj─ůcy transmisj─Ö.

Transmisja zawsze jest udost─Öpniana na Facebook Diecezji W┼éoc┼éawskiej:

Powr├│t

´╗┐