Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

Zapraszamy na nabożeństwa i rekolekcje wielkopostne on-line

Wychodz─ůc naprzeciw aktualnej sytuacji stanu epidemii, jutro i za tydzie┼ä proponujemy diecezjaln─ů Drog─Ö Krzy┼╝ow─ů przez Internet. Na kanale diecezji w┼éoc┼éawskiej na YouTube o godz. 17 oraz bezpo┼Ťrednio na stronie internetowej diecezji w dziale Video b─Ödzie mo┼╝na odnale┼║─ç nagrane nabo┼╝e┼ästwo z rozwa┼╝aniami poszczególnych stacji.

Jutro Droga Krzy┼╝owa z Kramska. Za tydzie┼ä rozwa┼╝ania poprowadzi ks. Ireneusz ┼Üwi─ůtek.

W przysz┼éym tygodniu planujemy rekolekcje diecezjalne te┼╝ w Internecie. Nauki wyg┼éosi ks. Sebastian Adamczyk, prefekt WSD. W drugiej po┼éowie tygodnia udost─Öpnimy, tym razem przez Facebooka, rekolekcje internetowe prowadzone on-line przez ks. Tomasza Fischera z Lubra┼äca. O szczegó┼éach w oddzielnym mailu.

Za po┼Ťrednictwem Internetu zapraszamy do prze┼╝ycia diecezjalnej Drogi Krzy┼╝owej –nabo┼╝e┼ästwa pasyjnego we wspólnocie Diecezji W┼éoc┼éawskiej, które w najbli┼╝szy pi─ůtek 27 marca poprowadzi ks. pra┼é. S┼éawomir Kasprzak, proboszcz parafii Kramsk. Pocz─ůtek o godz. 17.00.

To kolejna inicjatywa on-line, która ma pomóc wiernym naszej diecezji w duchowym prze┼╝yciu Wielkiego Postu w nadzwyczajnych warunkach epidemii. Tak┼╝e w nast─Öpny pi─ůtek przed Niedziel─ů Palmow─ů, b─Ödzie mo┼╝na prze┼╝y─ç kolejne diecezjalne nabo┼╝e┼ästwo Drogi Krzy┼╝owej. Od niedzieli 29 marca natomiast planowane s─ů diecezjalne rekolekcje on-line.

Nabo┼╝e┼ästwo Drogi Krzy┼╝owej b─Ödzie dost─Öpne na kanale YouTube diecezji https://www.youtube.com/channel/UC06Acn82s1RM92vfZoHCjlg, a tak┼╝e bezpo┼Ťrednio na stronie internetowej diecezji w zak┼éadce Video. Serdecznie zapraszamy ca┼é─ů diecezj─Ö do wspólnoty modlitwy.

Powr├│t

´╗┐