Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

Zbieranie ofert na wykonanie remontu

Rzymskokatolicka Parafia ┼Ťw. Jadwigi ┼Ül─ůskiej informuje, ┼╝e rozpoczyna zbieranie propozycji na wykonanie zadania pn. Remont elewacji ko┼Ťcio┼éa parafialnego p.w. ┼Ťw. Jadwigi w Nieszawie.

- Zakres prac obejmuje oczyszczenie powierzchni, usuni─Öcie nawarstwie┼ä, zabrudze┼ä i  wtórnych uzupe┼énie┼ä, w tym wtórnych spoin, odsalanie partii o podwy┼╝szonym poziomie zasolenia, dezynfekcja zainfekowanych partii elewacji, stabilizacja p─Ökni─Ö─ç przez wykonanie kotw spinaj─ůcych, uzupe┼énienie ubytków i rekonstrukcja braków w─ůtków ceglanych, uzupe┼énienia i rekonstrukcja spoin, odbicie odspojonych i wtórnych tynków, dezynfekcja zainfekowanych partii elewacji tynkowanej wzmocnienie i zabezpieczenie oryginalnych tynków, rekonstrukcja tynków, uzupe┼énienie i wzmocnienie tynków oryginalnych, hydrofobizacj─Ö powierzchni ceglanych nara┼╝onych na zamakanie, impregnacja os┼éabionych partii cegie┼é, scalanie kolorystyczne.
- Realizacja zadania planowana jest na kilka etapów do 2019 r. z mo┼╝liwo┼Ťci─ů przed┼éu┼╝enia terminu
- Podmiot, którego propozycja zostanie wybrana jako najkorzystniejsza zobowi─ůzany jest do przygotowania dokumentacji i pozyskania niezb─Ödnych do realizacji zadania pozwole┼ä.
- Wybór najkorzystniejszej propozycji nast─ůpi w oparciu o najkorzystniejsz─ů cen─Ö.
- Termin składania propozycji ofertowych : do 08.11.2013. do godz.10.00
- Miejsce sk┼éadania propozycji ofertowych :  Parafia Rzymsko Katolicka p.w. ┼Ťw. Jadwigi , ul. Noakowskiego 13,  87-730 Nieszawa
- propozycje mog─ů sk┼éada─ç jedynie podmioty, które pobior─ů odpowiednie formularze od Zamawiaj─ůcego oraz dokonaj─ů wizji lokalnej obiektu
Wszystkie szczegó┼éy dotycz─ůce w.w. zadania do otrzymania in situ po wcze┼Ťniejszym umówieniu terminu.
- Osoba do kontaktu : ks. Grzegorz Molewski tel. 603 597 724

Powr├│t