Święto Chrztu Pańskiego 10.I.2021r

1.    Składam serdeczne „Bóg zapłać’ za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie naszej świątyni.

2.    O pomoc w przygotowaniu świątyni proszę w najbliższą sobotę od godz. 9.00 mieszkańców ul. Kościuszki 1a.

3.    Wizyta kolędowa, zgodnie z zaleceniami Kurii Diecezjalnej i obostrzeniami związanymi z pandemią zacznie się w póżniejszym terminie – po kwarantannie narodowej.

4.    Polecam lekturę prasy katolickiej; dziś w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. ks. Jacka Stefańskiego pt: „Józef i rzeczy ukryte”. Dzisiaj mamy także „L’Osservatore Romano”.

5.    Kalendarze na rok 2021 wyłożone są w kaplicy św. Anny /po lewej stronie prezbiterium/.

6.    Zaczął się okres rozliczeń podatkowych. Możemy zgodnie z prawem przekazać 1% podatku na nieszawską Fundację im. Krzywdów i Bieńków, bądź też na dom „SZYMONÓWKA” należący do Fundacji brata Alberta.

Dodano: 2021-01-09 21:11:34