Święto Miłosierdzia Bożego 24.IV.2022.

1.    Przypominam, że ks. bp Krzysztof Wętkowski odwołał już wszystkie dotychczasowe ograniczenia z racji pandemii.

2.    Dzisiaj święto Miłosierdzia Bożego. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości do wspólnego uczczenia tego najwyższego przymiotu wszechmocy Bożej. Szczególnie zapraszam tego dnia na godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia. Wypełnijmy życzenie Pana Jezusa, aby o tej godzinie towarzyszyć Mu i rozważać Jego Mękę.

3.    W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii. Serdecznie zapraszam każdą osobę chętną do pełniejszego odkrywania Jezusa Chrystusa przy pomocy tekstów biblijnych.

4.    Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Poprzedzać one będą liturgię Mszy św., czyli w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00. Zapraszam dorosłych, dzieci i młodzież.
Nabożeństwa majowe będą odbywać się także przy kapliczkach przydrożnych w następującym porządku: w Bertowie w poniedziałki, w Szpitalce we wtorki, w Wólnem w czwartki, w Przypuście w piątki. Początek o godz. 19.30.

5.    O pomoc w przygotowaniu świątyni w tym tygodniu proszę w najbliższą sobotę od godz. 9.00 Mieszkańców ul. Rybaki.

6.    Polecam prasę katolicką: W tygodniku „Idziemy” polecam szczególnie art. ks. Dariusza Kowalczyka pt: „Parodia orędzia miłosierdzia”.

Dodano: 2022-04-25 14:05:24