I Niedziela Adwentu 3.XII.2017r

1.    Rozpoczęliśmy ADWENT. Zapraszam wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do czuwania adwentowego i udziału we Mszach św. ku czci Matki Najświętszej, które nazywamy RORATAMI. W tym roku przezywać je będziemy ze św. Józefem, a ich temat brzmi: „Straznik Skarbów”. W świątyni przygotujemy odpowiednią dekorację. Przygotujmy sobie lampiony adwentowe, Będziemy je przynosić na roraty. Dzieci proszę także o przynoszenie codziennie serduszek z dobrymi uczynkami /podpisane/.

2.    W piątek, 8 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszam czcicieli Maryi Niepokalanej na Mszę św. o godz. 17.00. Podczas liturgii poświęcę medaliki dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.

3.    W rozpoczynającym się dziś tygodniu przypada I Czwartek Miesiąca – o godz. 16.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania do kapłaństwa; następnie Msza św. roratnia;

4.    W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie na plebanii Kręgu Biblijnego.

5.    Za tydzień w niedzielę, 10 grudnia, po Mszy św. o godz.11.00 odbędzie się spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

6.    Do pomocy w przygotowaniu świątyni farnej na następną niedzielę zapraszam w najbliższą sobotę na godz. 9.00 mieszkańców ul. Kościuszki 1.

7.    Powstała wśród wiernych naszej parafii nowa myśl duszpasterska, aby stworzyć wspólnotę modlitewną, która będzie codziennie pełnić dyżury modlitewne. Zainteresowanych proszę o podawanie na kartkach swojego imienia i nazwiska, a także numeru telefonu, abyśmy dopracowali szczegóły.

Dodano: 2017-12-04 21:05:29