Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
II Niedziela Adwentu
1.    W tym tygodniu najważniejszym wydarzeniem w naszej parafii będą rekolekcje adwentowe, rozpoczniemy w piątek – 13 grudnia, a zakończymy w niedzielę – 15 grudnia. (program rekolekcji).

2.    Zapraszam wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału we Mszach św. roratnych ku czci Matki Najświętszej. Roraty będą w tym tygodniu od wtorku do soboty !!!

3.    W środę, po Mszy św. wieczornej, spotkanie na plebanii Kręgu biblijnego.

4.    Za tydzień po Mszy o godz. 11.00, w świątyni farnej spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.


5.    Bardzo dziękuję za ofiary na ogrzewanie, które wpłynęły ostatnio do kasy parafialnej.

6.    Do pomocy przy sprzątaniu świątyni farnej w sobotę około godz. 10.30 /po liturgii/ zapraszam mieszkańców ul. Żabieniec 15 /numery /parzyste/.

7.    Rozprowadzamy kalendarze na rok 2014 oraz świece wigilijne w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom: małe - 5 zł i duże – 15zł.   

8.    Lektura „Przewodnika Katolickiego”; w najnowszym numerze polecam art. ks. Waldemara Karasińskiego pt: „Wierzę w Syna Bożego, świadczę o Chrystusie”. Znajdziemy tutaj nakierowanie naszej uwagi na nowy program duszpasterski 2013-2017, którego hasłem są słowa; „Przez Chrystusa, z Chrystusem, w Chrystusie. Przez wiarę i chrzest do świadectwa”


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2013-12-08 07:41:43

Baner