II Niedziela Wielkiego Postu 17.III.2019r

1. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne. Za udział w Gorzkich Żalach lub Drodze Krzyżowej można zyskać odpust zupełny, czyli darowanie kar za grzechy pod zwykłymi warunkami.

- Droga Krzyżowa – wszystkie piątki Wielkiego Postu o godz. 17.00
- Gorzkie Żale – wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.00

2. We wtorek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Głównego Patrona Diecezji. Zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00

3. W środę po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. Spotkanie rodziców z firmą przygotowującą szatki dla dzieci pierwszokomunijnych we wtorek o godz. 17.30 przy domu sióstr Serafitek.

5. Dziękuję bardzo serdecznie za pomoc przy sprzątaniu świątyni farnej mieszkańcom Placu Piłsudskiego. O taką pomoc proszę w najbliższą sobotę od godz. 9.00 mieszkańców Przypustu.

6. Polecam prasę katolicką: W tygodniku „Idziemy” polecam szczególnie art. ks. Dariusza Kalińskiego pt: „O pomstę do nieba”.

7. Przypominam, że możemy przekazać 1% podatku na nieszawską Fundację im. Krzywdów i Bieńków, bądź też na dom „SZYMONÓWKA” należący do Fundacji św. brata Alberta.

Dodano: 2019-03-18 16:30:40