Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
II Niedziela po Bożym Narodzeniu 3.I.2021r
1.    W środę, 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym, czyli  o godz.: 8.30, 11.00 i 16.00. Zapraszam bardzo serdecznie.

2.    W środę Jego Ekscelencja Bp Stanisław Gębicki obchodzi 21 rocznicę święceń biskupich. Pamiętajmy także w naszych modlitwach prywatnych o Dostojnym Jubilacie.
 
3.    W tym tygodniu przypada I Czwartek Miesiąca – o godz. 17.00 /przed rozpoczęciem Mszy św./ nabożeństwo eucharystyczne w intencji powołań kapłańskich.

4.    Składam serdeczne „Bóg zapłać’ za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie naszej świątyni.

5.    Dziękuję bardzo serdecznie Parafianom z ul. Laskowskiego za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Krzywdów i Bieńków.  

6.    Wizyta kolędowa, zgodnie z zaleceniami Kurii Diecezjalnej i obostrzeniami związanymi z pandemią zacznie się w póżniejszym terminie – po kwarantannie narodowej.
 
7.    Polecam lekturę prasy katolickiej; dziś w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Jacka Karnowskiego pt: „Czy nie za późno?”.

8.    Mamy jeszcze kalendarze na rok 2021, wyłożone są w kaplicy św. Anny /po lewej stronie prezbiterium.Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2021-01-04 10:55:19

Baner