II Niedziela po Bożym Narodzeniu

1.    Jutro Święto Trzech Króli. Porządek Mszy św. taki jak w niedzielę. Na godz. 15.00 zapraszam młodzież, zwłaszcza kandydatów do bierzmowania, na adorację Pana Jezusa przy żłóbku. Wspólnie świętujmy Objawienia Pańskie.

2.    Bardzo dziękuję za ofiary na ogrzewanie, które wpłynęły ostatnio do kasy parafialnej.

3.    Dziś o godz. 10.30 w kościele farnym nasze dzieci zaprezentują jasełka bożonarodzeniowe. Dziś także w Zbrachlinie w świątyni parafialnej o g. 16.00 odbędzie się przedstawienie ludowe „Herody”. Jutro, 6 stycznia, w Raciążku
w świątyni parafialnej o g. 17.00 wystąpi z koncertem kolęd kapela góralska. Organizatorzy wszystkich wydarzeń zapraszają bardzo serdecznie.

4.    10 stycznia br. w ośrodku zdrowia od godz. 9.00 odbywać się będzie bezpłatne badanie ostrości wzroku. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Szczegóły na afiszu.

5.    Rozkład wizyty kolędowej:

Wtorek   7.I. - od godz. 9.00 - Szpitalka  /proszę o samochód/
Środa     8.I. - od godz. 9.00 - ul. Dymiec  /proszę o samochód/
Czwartek 9.I. - od godz. 9.00 - ul. Kolonia Nieszawa /od str.  ul. Toruńskiej/ - /proszę o samochód/
Piątek   10.I. - od godz. 15.30 - ul. Sienkiewicza
Sobota  11.I. - od godz. 9.00 - ul. Żabieniec 15 oraz domki jednorodzinne

6.    Oddając się lekturze „Przewodnika Katolickiego” warto zwrócić uwagę na dwa artykuły: wywiad Łukasza Kaźmierczaka z ks. bp. Wiesławem Meringiem pt: „Kultura to także nasz dom” oraz Dariusza Duszeńskiego pt: „Cicha służba”, prezentujący rolę kościelnego w parafii.

7.    Nadal rozprowadzamy kalendarze na rok 2014.

Dodano: 2014-01-05 07:40:56