III Niedziela Adwentu 14.XII.2014r.

1.    Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w rekolekcje adwentowe, zarówno od strony organizacyjnej, jak i przez osobisty udział
w rekolekcjach.

2.    Zapraszam wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału we Mszach św. roratnich ku czci Najświętszej Maryi Panny.
                                    W poniedziałek, czwartek i sobotę roraty będą o godz. 6.00.

3.    Począwszy od dzisiejszej III Niedzieli Adwentu do przyszłej niedzieli będziemy modlić się o życie chrześcijańskie rodzin.

4.    W środę, po Mszy św. wieczornej, spotkanie na plebanii Kręgu biblijnego.

5.    „Bóg zapłać” za kolejne ofiary na ogrzewanie, które wpłynęły do kasy parafialnej.

6.    Do pomocy przy sprzątaniu świątyni farnej w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców wsi Wólne.

7.    Rozprowadzamy kalendarze na rok 2015.

8.    Polecam lekturę „Przewodnika Katolickiego”, szczególnie art. Michała Bondyry pt: „Kino domowe zamiast karpia”. Mamy także dla młodzieży „Wzrastanie”.

Dodano: 2014-12-18 19:59:45