Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
III Niedziela Adwentu
1.    Kończymy nasze adwentowe ćwiczenia rekolekcyjne. Pragnę podziękować wszystkim, którzy  włączyli się w tegoroczne spotkania, albowiem mieliśmy szansę nie tylko samemu skorzystać z łaski Bożej, lecz także zrealizować założenia roratnie „Tyle masz, ile dasz”, dzieląc się z wiernymi ukraińskiej parafii Miłosierdzia Bożego w Krasnoarmiejsku.

2.    Zapraszam wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału we Mszach św. roratnich ku czci Matki Najświętszej. Roraty będą w tym tygodniu od poniedziałku do piątku !!!

3.    Dziś po Mszy o godz. 11.00, w świątyni farnej spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

4.    W środę, o godz. 19.00, spotkanie na plebanii Kręgu biblijnego.

5.    Bardzo dziękuję za ofiary na ogrzewanie, które wpłynęły ostatnio do kasy parafialnej.

6.    Do pomocy przy sprzątaniu świątyni farnej w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Żabieniec 15 /numery nieparzyste/.

7.    Rozprowadzamy kalendarze na rok 2014 oraz świece wigilijne w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom: małe - 5 zł i duże – 15zł. Na stoliku są także nieszawskie kartki bożonarodzeniowe.

8.    Lektura katolicka; polecam „Przewodnik Katolicki”, „Wzrastanie”, „L’Osservatore Romano” i  „List do Pani”. W „Przewodniku Katolickim” odsyłam do art. Krzysztofa Bronka pt: „Dylematy papieskiej reformy”.
Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2013-12-15 07:56:30

Baner