Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
III Niedziela Wielkanocna 10.IV.2016r.
1.    Nastąpiła zmiana godziny celebracji Mszy św. wieczornej /18.00/, a także zmiana otwarcia kancelarii parafialnej /16.30 – 17.30/.

2.    W ramach VIII Tygodnia Biblijnego gościć dziś będziemy na Mszy św. o godz. 16.00 ks. Marka Raszewskiego, który wygłosi homilię zatytułowaną: „Reguły owocnego głoszenia Ewangelii”. Jutro natomiast na Mszy św. o godz. 18.00 ks. Marek Raszewski wygłosi homilię pt:: „Dzieło Boga w człowieku”, a po Eucharystii spotkanie z p. Katarzyną Kobuszewską prowadzącą Pracownię Ikonograficzną w Płocku – wykład na temat pisania ikon połączony z wystawą: „Ikona jako interpretacja Biblii oraz wizualny znak obecności Boga”.

3.    Za tydzień, bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11.00 obędzie się spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.  

4.    W czwartek po Mszy św. wieczornej na plebanii spotkanie Kręgu biblijnego. Zapraszam wszystkich chętnych.

5.    Dziś, bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11.00 obędzie się spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.  

6.    Do pomocy w przygotowaniu świątyni farnej w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam  mieszkańców ul. Dymiec.

7.    Polecam lekturę „Przewodnika Katolickiego”, a w nim szczególnie art. Michała Gryczyńskiego pt: „Nowe nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia”.

8.    Hotel AMAZONKA w Ciechocinku przy ul. Traugutta 5 zaprasza w sobotę, 16 kwietnia, na godz. 18.00 na konc3ert muzyki chopinowskiej. Na pianinie zagra ks. Cezary Jabłoński. Podczas kolacji towarzyszącej koncertowi będzie można skosztować ulubionych dań Fryderyka Chopina. Bilety w cenie 25 zł od osoby do nabycia w recepcji Hotelu AMAZONKA do dnia 13 kwietnia.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2016-04-12 20:41:08

Baner