Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
III Niedziela Wielkiego Postu 15.III.2020r
1. Z uwagi na wprowadzenie stanu epidemicznego w Polsce Biskup Ordynariusz Diecezji Włocławskiej Wiesław Alojzy Mering odwołał wszystkie rodzaje rekolekcji wielkopostnych na terenie diecezji włocławskiej !!!

2. W czwartek, 19 marca, obchodzimy uroczystość ku czci św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 17.00.

3. Do odwołania nie będzie spotkań Kręgu Biblijnego.!!!

4. Dziękuję bardzo serdecznie Mieszkańcom domków jednorodzinnych przy ul. Żabieniec za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam parafian ul. Zjazd.

5. Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”; szczególnie art. ks. Janusza Gręźlikowskiego pt: „Spowiedź bez rozgrzeszenia? Wyjaśnienia i sprostowania do artykułu”.

6. Przypominam, że. możemy zgodnie z prawem przekazać 1% podatku na nieszawską Fundację im. Krzywdów i Bieńków, bądź też na dom „SZYMONÓWKA należący do Fundacji brata Alberta. /numery KRS/

7. Poszukuję dysponentów znajdującego się na naszym cmentarzu parfialnym grobu, w którym spoczywa śp. Seweryn Raczyński zmarły 8 lutego 1948 roku.

 

 

 


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2020-03-14 21:35:27

Baner