III Niedziela Zwykła 24.I.2021r

1.    Składam serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie naszej świątyni.

2.    O pomoc w przygotowaniu świątyni na kolejną niedzielę proszę w najbliższą sobotę od godz. 9.00 proszę mieszkańców ul. Mickiewicza.

3.    Wizyta kolędowa, zgodnie z zaleceniami Kurii Diecezjalnej i obostrzeniami związanymi z pandemią zacznie się w póżniejszym terminie – po kwarantannie narodowej.

4.    Polecam lekturę prasy katolickiej; dziś w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Ireny Świerdzewskiej pt: „Odejścia i powroty” oraz art. Aleksandry Polewskiej-Wianeckiej pt: „Autorytet św. Józefa”.

5.    Kalendarze na rok 2021 wyłożone są w kaplicy św. Anny /po lewej stronie prezbiterium/.

6.    Zaczął się okres rozliczeń podatkowych. Możemy zgodnie z prawem przekazać 1% podatku na nieszawską Fundację im. Krzywdów i Bieńków, bądź też na dom „SZYMONÓWKA” należący do Fundacji brata Alberta.

7.    W dniu dzisiejszym, zgodnie z postanowieniem wsparcia przez CARITAS POLSKA poszkodowanych przez trzesienie ziemi w Chorwacji, zbieramy na ten cel ofiary przy wyjściu ze świątyni.

Dodano: 2021-01-23 21:39:13