Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
IV Niedziela Wielkanocna 8.V.2022r
1.    Przypominam, że ks. bp Krzysztof Wętkowski odwołał już wszystkie dotychczasowe ograniczenia z racji pandemii.

2.    Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Poprzedzają liturgię Mszy św., czyli w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00. Zapraszam dorosłych, dzieci i młodzież.

3.    Nabożeństwa majowe odbywają się także przy kapliczkach przydrożnych w następującym porządku: w Bertowie w poniedziałki, w Szpitalce we wtorki, w Wólnem w czwartki, w Przypuście w piątki. Początek o godz. 19.30.

4.    Jutro liturgiczny obchód Uroczystości ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00.

5.    W piątek, 13 maja, rozpoczniemy nasze procesje fatimskie ulicami Nieszawy. Najpierw Msza św.o godz. 18.00, a następnie procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszam.

6.    W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

7.    Dziękuję bardzo serdecznie Mieszkańcom Przypustu za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o pomoc w najbliższą sobotę od godz. 9.00 Mieszkańców  Kolonii Nieszawa  /od strony ul. Warszawskiej/.

8.    Polecam prasę katolicką: w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Patryka Lubryczyńskiego pt: „Ksiądz w oczach wiernych” oraz art. Marcina Zatyki pt: „Ukraina i objawienia fatimskie”.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2022-05-07 23:05:26

Baner