Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
IV Niedziela Wielkiego Postu 22.III.2020r
1. Z uwagi na odwołanie wszystkich rodzajów rekolekcji, aby umożliwić wiernym naszej parafii skorzystanie z sakramentu pokuty, będę posługiwał w konfesjonale codziennie w dni powszednie od godz. 16.00 do Mszy św.wieczornej. Odprzyszłej niedzieli będę także posługiwał w konfesjonale przed południem, w przerwie pomiędzy Mszami św. W tym czasie będzie trwała adoracja Najświetszego Sakramentu. Zapraszam. Na spowiedź indywidualną można też umówić się telefonicznie /tel. 603 597 724/.

2. W najbliższą środę, 25 marca, obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. o godz. 17.00.

3. Do odwołania nie będzie spotkań Kręgu Biblijnego.!!!

4. Dziękuję bardzo serdecznie Parafiankom z ul. Zjazd za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Żabieniec 15 /numery parzyste/ .

5. Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”; szczególnie art. Moniki Odrobińskiej pt: „Wspólnota na łączach”. W kruchcie wyłożone są darmowe gazety z informacjami na temat duchowej adopcji dziecka poczętego. Proszę, aby każda osoba wzięła jeden egzemplarz. Można także przekazać sąsiadom.

6. Przypominam, że. możemy zgodnie z prawem przekazać 1% podatku na nieszawską Fundację im. Krzywdów i Bieńków, bądź też na dom „SZYMONÓWKA należący do Fundacji brata Alberta. /numery KRS/

7. Poszukuję dysponentów znajdującego się na naszym cmentarzu parfialnym grobu, w którym spoczywa śp. Seweryn Raczyński zmarły 8 lutego 1948 roku.

 

 


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2020-03-22 21:41:12

Baner