IV Niedziela Wielkiego Postu 6.III.2016r

1.    Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne. Za udział w Gorzkich Żalach lub Drodze Krzyżowej można zyskać odpust zupełny, czyli darowanie kar za grzechy pod zwykłymi warunkami.
•    Droga Krzyżowa – wszystkie piątki Wielkiego Postu o godz. 17.00
•    Gorzkie Żale – wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.00

2.    Za tydzień, w niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

3.    W czwartek, po Mszy wieczornej, odbędzie się na plebanii spotkanie z lektorami \i kantorami pragnącymi aktywie włączyć się w liturgię Wielkiego Tygodnia. Zapraszam serdecznie.

4.    W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie na plebanii Kręgu Biblijnego.

5.    Ogłaszam konkurs z nagrodami na najpiękniejszą palmę. Rozstrzygnięcie konkursu w Niedzielę Palmową po Mszy św. o godz. 11.00.

6.    Do pomocy w przygotowaniu świątyni farnej na przyszłą niedzielę zapraszam w sobotę na godz. 9.00 mieszkańców ul. Drzewna 1 .

7.    Zachęcam do lektury „Przewodnika Katolickiego”, a w nim szczególnie art. ks. Krzysztofa Misia pt: „Czyń dobro cierpieniem i dobro cierpiącym”.

Zapowiedzi przedślubne

1.    Dariusz Tomicki, kaw., zam. Nieszawa, ul. Ciechocińska