IV Niedziela Zwykła 31.I.2021r

1.    W tym tygodniu przypadają:
•    I Czwartek Miesiąca – o godz. 17.00 krótkie nabożeństwo w intencji powołań do kapłaństwa i Msza św.;
•    I Piątek Miesiąca – od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach; o godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia; następnie okazja do spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu; 16.50 - nabożeństwo wynagradzające do NSPJ, 17.00 Msza św., następnie ciąg dalszy adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00. Zakończenie Apelem Maryjnym.
•    I Sobota miesiąca – Msza św. o godz. 17.00 i nabożeństwo różańcowe.

2.    We wtorek, 2 lutego, obchodzimy świeto Ofiarowania Pańskiego. Zapraszam na Msze św. o godz: 9.30 i 17.00, podczas których pobłogosławione zostaną nasze świece gromniczne. Jest to jednocześnie Dzień Życia Konsekrowanego. Z tego względu, w naszych modlitwach polecać będziemy Bogu szczególnie nasze Siostry Serafitki.

3.    Składam serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na ogrzewanie naszej świątyni.

4.    O pomoc w przygotowaniu świątyni na kolejną niedzielę proszę w najbliższą sobotę od godz. 9.00 proszę mieszkańców ul. Narutowicza.

5.    Wizyta kolędowa, zgodnie z zaleceniami Kurii Diecezjalnej i obostrzeniami związanymi z pandemią zacznie się w póżniejszym terminie – po kwarantannie narodowej.

6.    Polecam lekturę prasy katolickiej; dziś w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Justyny Zacharek pt: „Święto Światłości świata” oraz art. ks. Jacka Stefańśkiego pt: „Dylematy św. Józefa”.

7.    Zaczął się okres rozliczeń podatkowych. Możemy zgodnie z prawem przekazać 1% podatku na nieszawską Fundację im. Krzywdów i Bieńków, bądź też na dom „SZYMONÓWKA” należący do Fundacji brata Alberta.

Dodano: 2021-02-03 11:02:49