Niedziela Palmowa 29.III.2015.

1.    ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE
    - Wielki Czwartek –  godz. 17.45 – katecheza wprowadzająca
                                 godz. 18.00 - Msza św. Wieczerzy Pańskiej
                                                 (adoracja Pana Jezusa w ciemnicy do godz. 23.00)
    - Wielki Piątek – od godz. 8.00 adoracja Pana Jezusa w ciemnicy
                                 godz. 10.00 – Droga Krzyżowa ulicami miasta.
                                                                    (Rozpoczynamy przy budynki Gimnazjum)
                                 godz. 17.45 – katecheza wprowadzająca
                                 godz. 18.00 -  liturgia Męki Pańskiej
                                                  (adoracja Pana Jezusa przy grobie do godz. 23.00)
    - Wielka Sobota – od godz. 8.00 adoracja Pana Jezusa przy Grobie Pańskim
                                  godz. 21.45 – katecheza wprowadzająca
                                  godz. 22.00 - liturgia Wigilii Paschalnej zakończona
                                            procesją rezurekcyjną (zapraszam orkiestrę, asystę i strażaków)
                     /na liturgię przynosimy świece- najlepiej swoje gromnice/

BŁOGOSŁAWIENIE POKARMÓW NA STÓŁ WIELKANOCNY:
Szkoła w Wólnem      - 14.00
Kościół Parafialny     - 9.00; l0.30; 12.00; 17.00
Okazja do spowiedzi będzie jeszcze w Wielkim Tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa  -  pół godziny przed mszą św. wieczorną; Wielki Czwartek i Wielki Piątek po zakończeniu liturgii wieczornej !!!!

2.    W Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. w porządku niedzielnym; w Poniedziałek Wielkanocny wszystkie Msze św. w świątyni farnej: 8.30; 11.00 i 16.00.
Z uwagi na remont nie będzie Mszy św. w kościele na Przypuście!!!

3.    Do pomocy przy sprzątaniu świątyni farnej na święta wielkanocne zapraszam w środę po Mszy św. wieczornej mieszkańców domków jednorodzinnych przy ul. Kościuszki .

4.    Dzisiejsze ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego.

5.    Serdeczne podziękowania kieruję na ręce Panów: Krzysztofa Kopyłowskiego i Romana Chmielewskiego za pomoc w uprzątnięciu śmietnika na cmentarzu grzebalnym.

6.    W „Przewodniku Katolickim” polecam art. Bogny Białeckiej pt: „Uczynność wzmaga poczucie satysfakcji”.

7.    Ze względu na zmianę czasu od jutra Msze św. wieczorem będą celebrowane o godz. 18.00. Kancelaria natomiast czynna w godz. 16.30 do 17.30.

8.    W środę od godz. 9.00 udam się z Panem Jezusem do chorych w domach. Jeżeli są osoby chętne poza listą pierwszopiątkową proszę dokonać zgłoszenia do kancelarii.

Zapowiedzi przedślubne

1.    Łukasz Sadowski, kaw., zam. Łysomice, ul. Lipowa