Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 13.V.2018r

1.    Trwają nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Zapraszam w dni powszednie na godz. 18.00, a w niedziele na godz. 16.00.

2.    Dziś pierwsza w tym roku procesja fatimska kończąca jednocześnie jubileusz 100-lecia objawień w Fatimie. Dlatego po Mszy św. godz. 16.00 wyjdziemy z różańcem na ulice Nieszawy. Zapraszam

3.    W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Tego dnia na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci naszej parafii przystąpią po raz pierwszy do Komunii św. Otoczmy je naszymi modlitwami osobistymi.

4.    W najbliższą sobotę /19 maja/ od godz.10.30 będzie spowiedź dzieci przed I Komunią św. i ich rodzin. Przybędą kapłani z dekanatu, zapraszam więc wszystkie osoby, które będą miały taką potrzebę duchową.

5.    W środę po Mszy św. wieczornej na plebanii spotkanie Kręgu Biblijnego.

6.    Polecam lekturę prasy katolickiej. Dziś polecam : tygodnik „Idziemy”, „List do Pani” oraz dla młodzieży „Wzrastanie”. W tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Ireny Świerdzewskiej pt: „Nasze dane w Kościele” – wszystko w kontekście unijnych przespisów o ochronie danych osobowych.

7.    Parafia nadal poszukuje kandydata do funkcji kościelnego i grabarza.

Zapowiedzi przedślubne
3. Piotr Lewandowski,, kaw., zam . Nieszawa,
   Agnieszka Siuber, panna, zam. Nieszawa.  (zap.II)

Dodano: 2018-05-13 07:48:54