Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 23.V.2021r

1.    Dzieci piewszokomunijne przeżywać będą swój „biały tydzień”. Zapraszam na nabożeństwa majowe razem z dziećmi na godz. 18.00; następnie Msza św.

2.    Jutro drugi dzień Uroczystości Zesłania Ducha Świętego – Święto NMP Matki Kościoła. Zapraszam na Mszę św. o godz. 9.30 oraz 18.00.

3.    W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a w sobotę wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej – mojej patronki, ponieważ jest Apostołką uśmiechu.

4.    W przyszlą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres komunii wielkanocnej. Kto ma świadomość, że nie spełnił jeszcze tego obowiązku katolika, niechaj znajdzie sposobność w najbliższym tygodniu, aby to uzupełnić.

5.    Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, szczególnie art. Barbary Stefańskiej pt: „Listy nieoficjalne”. /Między innymi o tym, jak Prymas Wyszyński był perkusistą/

6.    Dziękuję bardzo serdecznie rodzicom dzieci, które dzisiaj przystąpią do I Komunii świętej za przygotowanie świątyni na dzisiejszą uroczystość. W tym tygodniu o pomoc proszę Parafian z ul. Rejenta.

7.    Przypominam, że w każdy dzień powszedni jest okazja do spowiedzi od godz. 17.30, bądź też o innej porze, po uprzednim umówieniu się indywidualnym.

Dodano: 2021-05-23 07:27:11