V Niedziela Wielkanocna 14.V.2017r

1.    Trwają nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Poprzedzają one liturgię Mszy św., czyli w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00. Zapraszam dorosłych, dzieci i młodzież. Frekwencja w tym roku jest wyjątkowo niska. Nabożeństwa majowe odbywają się także przy kapliczkach przydrożnych w następującym porządku: Bertowo - poniedziałki, Szpitalka - wtorki, Wólne - czwartki, Przypust - piątki. Początek o godz. 19.30.

2.    Składam serdeczne podziękowanie Parafianom z ul. Browarnej za pomoc w przygotowaniu świątyni farnej na dzisiejszą niedzielę. Na następną niedzielę świątynię będą przygotowywać rodzice dzieci pierwszokomunijnych.

3.    Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, a w nim szczególnie art. ks. Romana Walczaka pt: „Obietnica z Fatimy”.

4.    Poszukuję ewentualnych dysponentów grobu śp. Julii i Andrzeja Pyszyńskich. Proszę o kontakt.

5.    Nie będzie w środę spotkania Kręgu biblijnego.

6.    Za dwa tygodnie, w niedzielę 28 maja, o godz. 11.00 Komunia św. rocznicowa. Spowiedź dzieci i ich rodzin w piątek od godz. 17.00.

7.    Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z naszej parafii przystąpią po raz pierwszy do Komunii św. W sobotę od godz. 11.30 spowiedź tych dzieci i ich rodzin.

8.    W związku ze zbliżającym się „Bożym Ciałem” zapraszam na spotkanie na plebanii w dniu 27 maja /sobota/ na godz. 11.00 wszystkie osoby budujące ołtarze.

Dodano: 2017-05-14 07:59:23