Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
V Niedziela Wielkanocna 19.V.2019r

1. Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Poprzedzają liturgię Mszy św., czyli w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00. Zapraszam dorosłych, dzieci i młodzież. Niech nie słabnie nasze wołanie: „Pod Twoją obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko”. Nabożeństwa majowe odbywają się także przy kapliczkach przydrożnych w następującym porządku: Bertowo w poniedziałki, Szpitalka we wtorki, Wólne w czwartki, Przypust w piątki. Początek o godz. 19.30.

2. W najbliższy piątek mamy podwójny powód, aby przyjść na nabożeństwo majowe i Mszę św. Tego dnia obchodzimy wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Zapraszam.

3. W najbliższą środę nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.

4. Organizatorzy spotkań młodzieży na Polach Lednickich organizują tegoroczny wyjazd w dniu 1 czerwca pod hasłem: „WIESZ, ŻE CIĘ KOCHAM”. Zapisy u p. Zuzanny pod numerem telefonu podanym na plakacie w gablocie w kruchcie.

5. W piątek od godz. 17.00 spowiedź dla dzieci mających przystąpić do Komunii św. rocznicowej.

6. Polecam lekturę prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Anny Meetchen pt: „Wzorem Matki Bożej”.

7. Dziękuję bardzo serdecznie rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. Do pomocy w tym tygodniu w sobotę na godz.9.00 zapraszam rodziców dzieci rocznicowych.

 


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2019-05-20 00:03:12

Baner