V Niedziela Wielkanocna 7.V.2023.

1.    Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Poprzedzają one liturgię Mszy św., czyli w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00.
Nabożeństwa majowe odbywają się także przy kapliczkach przydrożnych w następującym porządku: w Bertowie w poniedziałki, w Szpitalce we wtorki, w Wólnem w czwartki, w Przypuście w piątki. Początek o godz. 19.30.

2.    Jutro Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00.

3.     W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego

4.    We wtorek o godz. 16.30 spotkanie organizacyjne dzieci przed I Komunią św. Natomiast po Mszy św. wieczornej spotkanie z kandydatami do bierzmowania

5.    W sobotę, 13 maja, rozpoczniemy nasze procesje fatimskie ulicami Nieszawy. Najpierw Msza św.o godz. 18.00, a następnie procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszam.

6.    Dziękuję bardzo serdecznie Mieszkańcom Przypustu za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o pomoc w najbliższą sobotę od godz. 9.00 Mieszkańców  ul. Sienkiewicza.

Dodano: 2023-05-06 22:43:12