Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
V Niedziela Wielkiego Postu 21.III.2021r.
 
1.    Za tydzień niedziela palmowa. Na każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia palm. Ze względu na warunki pandemiczne nie będzie procesji.

2.    W czwartek, 25 marca, przypada Uroczystość Zwiastowania NMP – w Kościele obchodzimy Dzień Swiętości Życia. Tego dnia będziemy mogli podjąć albo kontynuować Adopcję Dziecka Poczętego. Zapraszam na Mszę św. na godz. 17.00. Po liturgii zapraszam na plebanię Grupę Liturgiczną celem omówienia Wielkiego Tygodnia.

3.    W najbliższy piątek, 26 marca, z uwagi na spowiedź w parafii Odolion Droga Krzyżowa rozpocznie się wyjątkowo o godz. 16.30. Potem Msza św. o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam.

4.    Składam serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na ogrzewanie naszej świątyni.  

5.    Dziękuję bardzo serdecznie Parafiance z ul. Sienkieiwicza za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę. O pomoc w najbliższą sobotę od godz. 9.00 proszę mieszkańców ul. Spornego  

6.    Zachęcam do lektury prasy katolickiej; dziś mamy „List do pani” oraz  tygodnik „Idziemy”. W tygodniku „Idziemy” szczególnie polecam art. Justyny Zacharek pt: „Wymowne znaki”.

7.    Nadal możemy, zgodnie z prawem, przekazać 1% podatku na nieszawską Fundację im. Krzywdów i Bieńków, bądź też na dom „SZYMONÓWKA” należący do Fundacji brata Alberta.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2021-03-21 07:36:45

Baner