V Niedziela Zwykła 5.II.2017R

1.    Dom św. Brata Alberta w Nieszawie proponuje nabywanie kalendarza na rok 2017 w cenie 10 zł. Traktować należy tę cenę jako cegiełkę na rozwój nieszawskiej świetlicy pobytu dziennego dla osób niepełnosprawnych z upośledzeniem umysłowym.

2.    Składam serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie naszej świątyni.

3.    Do pomocy przy sprzątaniu świątyni farnej w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. 3 Maja /strona nieparzysta/.

4.    Lektura prasy katolickiej; w tygodniku „Idziemy” szczególnie polecam art. Hanny Michniewicz pt: „Jak czytać etykiety”.

5.    Jeżeli jakaś rodzina życzy sobie, aby kapłan pobłogosławił jej domostwo w ramach kolędy uzupełniającej, proszę o bezpośredni kontakt z ks. proboszczem.

Dodano: 2017-02-05 07:48:32