V Niedziela Zwykła 6.II.2022r

1.    Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary na ogrzewanie naszej swiątyni.

2.    Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, szczególnie art. ks. Dariusza Kowalczyka pt: „Kościelne akta” oraz art. Marty Dybińskiej pt: „Lepiej stracić minutę”.

3.    Przypominam, że możemy zgodnie z prawem przekazać 1% podatku na nieszawską Fundację im. Krzywdów i Bieńków /na stoliku w kruchcie wyłożone są stosowne ulotki z numerem KRS/, bądź też na dom „SZYMONÓWKA” należący do Fundacji brata Alberta.

4.    Informujemy,że w związku ze strajkiem rolników w dniu 9 lutego od godz 8 rano do godziny 20 zostanie zablokowana droga krajowa 91 z drogą wojewódzką 266 (światła na nowym Ciechocinku), za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Zostaną zorganizowane objazdy.

Dodano: 2022-02-05 21:56:01