V Niedziela Zwykła 7.II.2021r

1.    W czwartek, 11 lutego, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Polecajmy w modlitwach łaskawości Boga naszych chorych.

2.    Za tydzień - w niedzielę, 14 lutego, po Mszy św. o godz.11.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

3.    Za dwa tygodnie - w niedzielę, 21 lutego, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.

4.    Składam serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na ogrzewanie naszej świątyni.

5.    Dziękuję bardzo serdecznie Parafianom z ul. Narutowicz za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę. O pomoc w najbliższą sobotę od godz. 9.00 proszę mieszkańców ul. Noakowskiego

6.    Wizyta kolędowa, zgodnie z zaleceniami Kurii Diecezjalnej i obostrzeniami związanymi z pandemią zacznie się w póżniejszym terminie – po kwarantannie narodowej.

7.    Polecam lekturę prasy katolickiej; dziś w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. ks. Juliana Głowackiego pt: „Moralność narodu” oraz art. Justyny Zacharek pt: „Cenny balsam bliskości”.

8.    Zaczął się okres rozliczeń podatkowych. Możemy zgodnie z prawem przekazać 1% podatku na nieszawską Fundację im. Krzywdów i Bieńków, bądź też na dom „SZYMONÓWKA” należący do Fundacji brata Alberta.

Dodano: 2021-02-07 07:38:48