Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
V Niedziela Zwykła 9.II.2020r
1. Za tydzień w niedzielę /16 lutego/ po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

2. Za dwa tygodnie w niedzielę /23 lutego/ po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

3. Dziękuję bardzo serdecznie Reprezentantowi Mieszkańców ul. Szkolnej za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. św.Maksymiliana.

4. Składam serdeczne „Bóg zapłać’ za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie naszej świątyni.

5. Przypominam, że Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, postanowiło ubezpieczać także nagrobki. Informacje na ten temat znajdziemy na stoliku przy wyjściu ze swiątyni i w gablocie w kruchcie.

6. Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, szczególnie art. Moniki Odrobińskiej pt: „W przedsionku raju”. Dzisiaj mamy także „List do Pani”.

7. Zaczął się okres rozliczeń podatkowych. Możemy zgodnie z prawem przekazać 1% podatku na nieszawską Fundację im. Krzywdów i Bieńków, bądź też na dom „SZYMONÓWKA należący do Fundacji brata Alberta. /numery KRS/

 

 

 


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2020-02-17 09:04:19

Baner