Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
VI Niedziela Wielkanocna 14.V.2023.
1.    Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Poprzedzają one liturgię Mszy św., czyli w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00.
Nabożeństwa majowe odbywają się także przy kapliczkach przydrożnych w następującym porządku: w Bertowie w poniedziałki, w Szpitalce we wtorki, w Wólnem w czwartki, w Przypuście w piątki. Początek o godz. 19.30.

2.    Jutro Święto św. Macieja Apostoła; we wtorek Święto świętego Andrzeja Boboli, Patrona Polski. Zapraszam na Msze św. o godz. 18.00.

3.    W poniedziałek, wtorek i środę obchodzimy kwartalne dni modlitw o urodzaje.

4.    W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego  

5.    We wtorek o godz. 16.30 spotkanie organizacyjne dzieci przed I Komunią św. Natomiast po Mszy św. wieczornej spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

6.    Polecam prasę katolicką: W tygodniku „Idziemy” - spośród wielu  bardzo ciekawych - polecam szczególnie art. Marty Kawalec pt: „Jak nie zgubić Najważniejszego?” oraz art. Moniki Odrobińskiej pt: „Rodzinna Komunia Święta”  

7.    W tym tygodniu proszę o przygotowanie świątyni Rodziny dzieci, które w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 przyjmą po raz pierwszy  Pana Jezusa w Komunii św. Spowiedź tych dzięci i ich rodzin będzie w sobotę od godz. 10.00. Zapraszam również inne osoby chętne do skorzystania ze spowiedzi.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2023-05-13 22:44:26

Baner