Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
VI Niedziela Wielkanocna 21.V.2017r
1.    Trwają nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Zapraszam codziennie na godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00. Zapraszam dorosłych, dzieci i młodzież.

2.    W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe. Będziemy prosić Boga Wszechmogącego o dobre urodzaje oraz w intencji krajów głodujących. Zapraszam do wspólnej modlitwy w świątyni  i przy kap[liczkach przydrożnych.

3.    Składam serdeczne podziękowanie Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie świątyni farnej do dzisiejszej uroczystości. W przyszłą sobotę proszę o to Rodzice dzieci rocznicowych.

4.    Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, a w nim szczególnie art. pt: „Pielgrzym pokoju i nadziei” o pielgrzymce Ojca Swiętego Franciszka do Fatimy.

5.    Nadal poszukuję ewentualnych dysponentów grobu śp. Julii i Andrzeja Pyszyńskich. Proszę o kontakt.

6.    Spotkanie Kręgu biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej.

7.    Za tydzień w niedzielę o godz. 11.00 Komunia św. rocznicowa. Spowiedź dzieci i ich rodzin w piątek /26 maja/ od godz. 17.00.

8.    W związku ze zbliżającym się „Bożym Ciałem” zapraszam na spotkanie na plebanii w dniu 27 maja /sobota/ na godz. 11.00 wszystkie osoby budujące ołtarze.

Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2017-05-23 14:36:34

Baner