VI Niedziela Wielkanocna 22.V.2022r

1.    Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Poprzedzają liturgię Mszy św., czyli w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00. Zapraszam dorosłych, dzieci i młodzież.

2.    Nabożeństwa majowe odbywają się także przy kapliczkach przydrożnych w następującym porządku: w Bertowie w poniedziałki, w Szpitalce we wtorki,w Wólnem w czwartki, w Przypuście w piątki. Początek o godz. 19.30.

3.    W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a już w piątek rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego.

4.    W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

5.    W przyszłą niedzielę, 29 maja, na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z naszej parafii przystąpią do Komunii św. rocznicowej.

6.    Bardzo dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przepiękne przygotowanie naszej świątyni na dszisiejszą niedzielę i uroczystość I Komunii św. W tym tygodniu świątynię przygotowują rodzice dzieci rocznicowych.

7.    Gorące podziękowanie kieruję pod adresem Dzieci z Przedszkola Samorządowego i Pań Przedszkolanek za piekną wystawę plastyczną ku czci św. Jana Pawła II na okoliczność 102 rocznicy urodzin Honorowego Obywatela Miasta Nieszawy. Zachęcam do obejrzenia prac, które znajdują się w Kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej.

8.    Polecam prasę katolicką: w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Anny Meetschen pt: „Eucharystyczny czas”.

Dodano: 2022-05-27 15:20:16