VI Niedziela Wielkanocna 26.V.2019r

1. Zapraszam na ostatnie w tym roku nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny.

2. W tym tygodniu przypada I Sobota Miesiąca. Rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa; tego dnia połączone będzie z nabożeństwem różańcowym. Następnie Msza św.

3. Za tydzień, w niedzielę, Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Zapraszam do udziału we Mszach św., abyśmy znali drogę, którą przeszedł już nasz Pan, Jezus Chrystus. To ma być także nasza droga.

4. W najbliższą środę spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy św. wieczonej na plebanii.

5. Organizatorzy spotkań młodzieży na Polach Lednickich organizują tegoroczny wyjazd w dniu 1 czerwca pod hasłem: „WIESZ, ŻE CIĘ KOCHAM”. Zapisy u p. Zuzanny pod numerem telefonu podanym na plakacie w gablocie w kruchcie.

6. Polecam lekturę prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Ewy Czaczkowskiej pt: „Siła fundamentu”.

7. Dziękuję bardzo serdecznie rodzicom dzieci rocznicowych za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. Do pomocy w tym tygodniu w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Szpitalki.

8. Bezpośrednio po liturgii Mszy św. odśpiewamy suplikacje jako wynagrodzenie za dopuszczenie się w Gdańsku szyderstwa z Eucharystii, a także za zbeszczeszczenie obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej.

Dodano: 2019-05-26 13:19:59