VI Niedziela Wielkanocna 9.V.2021r

1.    Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.00: w niedziele o godz. 16.00, następnie Msza św.. Zadbajmy o łączność z Matką naszego Pana Jezusa Chrystusa i naszą przez odmawianie litanii do Najświętszej Maryi Panny także w naszych domach.

2.    W przyszlą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Pan Jezus wyznacza nam drogę ku niebu. Zbliżamy się powoli  do Zesłania Ducha Świętego. W naszych modlitwach prywatnych ponawiajmy systematycznie błaganie o Jego siedem Darów.

3.    Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, szczególnie art. ks. Henryka Zielińskiego pt: „Normalne rzeczy”.

4.    W najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Wólnego do pomocy w przygotowaniu świątyni.

5.    23 maja na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci naszej parafii przystąpią po raz pierwszy do Komunii św. Ze względu na ograniczenia pandemiczne proszę osoby niezwiązane z tą uroczystością o przybycie na liturgię o innej godzinie, aby nie musieli stać na zewnątrz.

6.    Nadal zbieramy przy wyjściu ze świątyni podpisy pod projektem „Dzień Ojca w dniu 19 marca”.

7.    W związku z zaplanowanym na 20 maja br. bierzmowaniem proszę o kontakt z Córką śp. Zofii Malinowskiej, za którą zamówiona jest intancja na godz.18.00. Spotkanie kandydatów do bierzmowania we środę /12 maja/ po Mszy św. o godz. 18.00.

Dodano: 2021-05-08 22:47:25