VI Niedziela Zwykła (16.II.14.)

1.    Za tydzień w niedzielę, 23 lutego, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.

2.    W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do pełniejszego odkrywania Jezusa Chrystusa przy pomocy tekstów biblijnych.

3.    W dniach 26 – 27 lutego br. w Kazimierzu Biskupim w Wyższym Seminarium Duchownym Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny odbywać się będzie XIV Sympozjum Teologiczne pn: „ROLA  NAUCZYCIELA  I  RODZINY  W  INTEGRALNEJ  FORMACJI  UCZNIÓW”. Obrady odbywać się będą w auli Gminnego Ośrodka Kultury przy Placu Wolności 2. Organizatorzy zapraszają bardzo serdecznie.

4.    „BÓG ZAPŁAĆ” za ofiary na ogrzewanie, które wpłynęły ostatnio do kasy parafialnej.

5.    W „Przewodniku Katolickim” dominują komentarze po wizycie ad limina apostolorum biskupów polskich w Rzymie u Ojca Świętego Franciszka. Polecam ich lekturę.

6.    Nadal rozprowadzamy kalendarze na rok 2014.

Dodano: 2014-02-16 07:43:43